Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Skaziciel - wiki Horizon: Zero Dawn


Skaziciel powstał po to, aby siać spustoszenie. To maszyna, która szybko się porusza i skutecznie walczy. Pierwsze starcia z nim są niełatwe, ale w miarę upływu czasu radzisz sobie z nim coraz lepiej. Wiesz bowiem, że najlepiej celować w granatnik, wyrzutnię kolców oraz rdzeń termiczny.

"Był długo zagrzebany w ziemi, przez co jest wrażliwy na gorąco. Pozostaje jednak zwinną i śmiercionośną maszyną wojenną", czytamy w opisie skaziciela.

Aby wygrać pojedynek, celuj w kilka kluczowych elementów wyposażenia skaziciela. Jeśli strzelasz w korpus, najlepiej sprawdzą się strzały, ewentualnie bomby zadające obrażenia od ognia.

Jeśli chodzi o podatne na ataki wyposażenie skaziciela, zwróć uwagę na granatnik oraz wyrzutnię kolców - po lewej i prawej stronie korpusu - a także na niewielki rdzeń termiczny, który pojawia się kiedy skaziciel się przegrzeje. Rdzeń to bardzo wrażliwy element.

Skaziciela nie jesteś w stanie zdominować.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 927 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?