Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Łono góry - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 7

Misja ta rozpoczyna się automatycznie po tym, jak końca dobiega zadanie Próba. Gdy odzyskasz kontrolę nad Aloy, udaj się do przodu, a potem w prawo. Dojdziesz w ten sposób do sporej sali, w której znajdziesz swoje ciuchy, w tym także fokus.

Gdy końca dobiegnie krótka scenka musisz odnaleźć utracony sprzęt. Idź do podświetlonych na niebiesko drzwi, a potem przez jeszcze jedne. W kolejnej komnacie, trzymaj się lewej strony, a znajdziesz wreszcie zagubiony ekwipunek. Tym sposobem będziesz mieć wszystko, a Twoim oczom ukaże się kolejny przerywnik.

Uwaga: W jednej z komnat po lewej stronie znajdziesz ogniwo - weź je, a zainicjujesz misję Starożytna zbrojownia. W jej ramach zdobędziesz później najpotężniejszy pancerz w grze. Ogniwo będziesz mógł zdobyć też później, jeśli go nie znalazłeś.

Idź po nim za Teersą. Kiedy stanie, podejdź i porozmawiaj z kobietą. Zainicjuje to kolejny, dość długi przerywnik. Dowiesz się z niego wielu istotnych rzeczy, oglądaj więc z uwagą. Po scence znowu idź za Teersą i wyjdź z góry, co odpali następny przerywnik. W jego trakcie dowiedz się wszystkiego co możesz, a potem wyruszaj!

Idź porozmawiać z nowym dowódcą, niejakim Reshem. Pamiętaj, że nie musisz iść prosto do niego. Rozglądaj się po okolicy, aby zgarnąć przydatne przedmioty. Kiedy dojdziesz do bramy porozmawiaj ze stojącym przed nią Tebem. Po konwersacji idź na mur i porozmawiaj z Reshem. Po chwili rozpęta się prawdziwe piekło i będziesz musiał walczyć z niejakim „demonem” - pojedynek zawarliśmy na filmie poniżej.

Najpierw koniecznie przeskanuj swojego przeciwnika. Zauważysz, że ma dwa główne słabe punkty, chodzi o broń zamontowaną w miejscu „ramion”. Celuj w nią zwykłymi lub ognistymi strzałami, a w miarę szybko powinieneś się go pozbyć. Pewną komplikacją się inne maszyny (bieguny), ale nie przejmuj się nimi, demon jest ważniejszy.

Po wygranej pozbieraj wszystko, co uznasz za przydatne, a następnie przeszukaj też szczątki demona, a konkretnie Skaziciela. Odpali się wówczas kolejny przerywnik, po nim natomiast zakończy się niniejsze zadanie, a rozpocznie misja Poszukująca u bram.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2122 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?