Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Banuckie figurki - mapa - wiki Horizon: Zero Dawn


Banuckie figurki, a dokładniej banuckie artefakty to jedna z wielu znajdziek dostępnych w grze Horizon: Zero Dawn. Ze względu na to, że nie zawsze łatwo je dostrzec, nie tylko zaznaczyliśmy je na naszej interaktywnej mapie, ale także rozpisaliśmy poniżej.

Figurek łącznie znaleźć trzeba sześć. Są one zawsze w jakiejś wysokiej partii mapy, a dostać się do niej można wyłącznie za pomocą wspinaczki. Aby ją rozpocząć, znajdź miejsce, oznaczone banuckimi symbolami. Często w pobliżu jest też ozdobiony na kolorowo słup. Widząc ścieżkę śmigaj do góry po półkach skalnych, uchwytach, linach itd.

Moje żądanie


Zbliż się do skał i obejdź je dookoła, niejako od południa. Dostrzeżesz tam wreszcie wystające pale – idź po nich do przodu.

Nazywam cię


W Obozie łowców, podejdź do skał na północy, a dostrzeżesz symbol na jednej z nich. Obok jest pal. Wejdź nim do góry, a potem śmigaj do przodu i w stronę szczytu. Na jednej ze skał zauważysz wielki symbol, a obok będzie lina. Figurka będzie na jej końcu.

Kara


Będąc w obozie Banuków kieruj się na zachód, po skałach. Dojdziesz do wskazanego miejsca, a tam dostrzeżesz symbole. Wspinaj się więc po linach, uchwytach itd. Aż wreszcie dojdziesz na górę i zobaczysz figurkę pod wielką grafiką na skale.

Matka


Przenieś się do ogniska obok rzeki, a następnie śmigaj w stronę skał. Na szczycie zobaczysz symbol Banuków, więc brnij w jego kierunku, trzymając się lewej strony, czyli tej, po której dostrzeżesz jastrząbłyska.

Wizja


Przenieś się do ogniska obok skał. Zwróć się w ich stronę, a dostrzeżesz symbole. Idź w ich kierunku, a znajdziesz słup, na który możesz się wspiąć. Z niego natomiast pójdziesz dalej, aż do kolejnego artefaktu, kierując się cały czas w lewo, a potem do góry i do przodu. Dojdziesz w ten sposób do liny, którą przejdziesz ponad przepaścią. Po drugiej stronie będzie artefakt.

Nie mogę wyznać


Przenieś się do ogniska w pobliżu. Następnie udaj się do podnóża wodospadu. Po jego lewej stronie dostrzeżesz słup, a za nim uchwyt skalny, przy pomocy którego rozpoczniesz wspinaczkę. Trochę do góry, potem w prawo i znowu do góry.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2080 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?