Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (57)Gram (18)Ukończone (31)Kupię (13)

Próba - wiki Horizon: Zero Dawn


Poziom: 5

Zadanie to rozpoczynasz automatycznie po wykonaniu misji zatytułowanej Serce Matki. Zaraz po tym,  jak odzyskasz kontrolę nad Aloy, strzelaj w kierunku stada biegnących robotów, to żuwacze.  Przed strzelaniem do nich skorzystaj ze skanera, zauważysz, że tył żuwaczy jest podatny na ataki, strzelaj więc w niego.

Po zlikwidowaniu jednego z robotów, zejdź na dół i weź trofeum. Gdy to zrobisz, pojawi się Bast. Musisz więc poszukać kolejnego trofeum. Mając je, zbierz wszystko, co uznasz w okolicy za przydatne – upływający czas to iluzja – po czym udaj się na początek szlaku wojowników.

Biegnij nim do przodu, omijając napotkane przeszkody i wspinając się po skałach. Następnie śmigaj po lince oraz konarach wysoko ponad ziemią. Wreszcie staniesz na konarze ponad przepaścią – wciśnij wówczas trójkąt, a Aloy zeskoczy na dół. Pędź potem dalej przed siebie – bez problemu znajdziesz drogę. Wyścig zakończy się Twoim zwycięstwem. Wówczas niestety sprawy się skomplikują.

Kiedy odzyskasz kontrolę nad dziewczyną musisz zlikwidować napastników, spróbuj ich więc podejść od boku. Przemieszczając się zwróć uwagę na skrzynki z wyposażeniem, których w okolicy jest naprawdę sporo. Wreszcie wyeliminujesz wszystkich, co zainicjuje przerywnik. Gdy dobiegnie on końca, pojawią się kolejni oponenci i znowu będziesz musiał walczyć.

Po zlikwidowaniu wszystkich szukaj dowódcy wrogów – jego ciało powinno być w okolicy. Przeszukaj je, a odpali się jeszcze jeden przerywnik. Okaże się, że dowódca ma taki sam fokus, jak ty. Sprawy raz jeszcze się skomplikują. Niestety. Uda ci się jednak ujść z życiem. Po scence misja dobiegnie końca, a rozpocznie się Łono góry.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1684 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?