Horizon: Zero Dawn

ObserwujMam (63)Gram (19)Ukończone (35)Kupię (13)

Biegun - wiki Horizon: Zero Dawn


Biegun to jedna z pierwszych maszyn, jakie Aloy jest w stanie zdominować po przejściu Kotła PSI. Porusza się ona w stadzie i szybko biega, dzięki czemu idealnie nadaje się na wierzchowca, na którego grzbiecie protagonistka jest w stanie w krótkim czasie przemierzać znaczne obszary.

"Stadne maszyny, które błyskawicznie uciekną, gdy zostaną zaniepokojone. Trzeba się z nimi obchodzić cicho lub szybko", czytamy w opisie dostępnym w grze.

Bieguny podatne są na ogień, szczególnie jeśli uda Ci się wycelować w kanister z płomieniem, który znajduje się na ich grzbiecie. Celny strzał lub dwa potrafią spowodować dość znaczny wybuch. Kanister z płomieniem można też odstrzelić, a następnie zabrać, zyskując cenny surowiec, pozwalający tworzyć broń wybuchającą, tudzież wzbogaconą o ogień.

Zdominowany biegun świetnie nadaje się na wierzchowca, a ponadto jest dość wytrzymały, jeśli musi walczyć w naszej obronie z innymi maszynami.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 924 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?