Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Wyścigi - mapa - wiki Grand Theft Auto V


Wyścigi to jedna z najważniejszych aktywności, jeśli chcesz ukończyć grę na 100%. Musisz bowiem wziąć udział w każdym z wyścigów i zdobyć przynajmniej brąż, czyli ukończyć co najmniej na 3 miejscu. Dwa wyścigi dostępne są już na początku gry, kolejne pojawiają się w miarę postępów. Co ważne, udział w nich da się wziąć dopiero wieczorem, od około godziny 20:00 do pierwszych promieni słońca.

Aby rozpocząć wyścig należy poszukać osób chętnych do współzawodnictwa. Znajdują się one w miejscu, w którym na mapie widnieje ikona wyścigu. Trzeba do nich podjechać, a następnie wcisnąć "w prawo" na krzyżaku kontrolera. Oczywiście warto przed jakimkolwiek starciem podrasować samochód, a do potyczek wziąć ze sobą Franklina, którego specjalna umiejętność powinna istotnie ułatwić wygrywanie.

Co ważne, każdy wyścig ma jakąś opłatę startową, miej więc ze sobą nieco gotówki. Wyścigi rozgrywają się też zarówno na ulicach, jak i w terenach górzystych oraz na wodzie. Do każdego typu przejazdu skorzystaj z innego pojazdu.


Mapa wyścigów samochodowych


Mapa wyścigów morskich
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1199 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?