Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Zajęcia - wiki Grand Theft Auto V


Zajęcia to przeróżne aktywności, dostępne w świecie gry GTA V. Ich realizacja jest bardzo często konieczna do tego, aby przejść grę na 100%. A ponadto wiele czynności wpływa pozytywnie na współczynniki głównych bohaterów. Dla przykładu golf podnosi naszą tężyznę fizyczną, dzięki czemu stajemy się silniejsi. Triatlon wpływa na to, jak wiele jesteśmy w stanie wytrzymać, albowiem podnosi naszą kondycję. Latanie samolotem to zaś coraz lepsza umiejętność pilotażu. I tak dalej, i tym podobnie.

Możliwości rozwoju protagonisty w GTA V są dość spore, choć nie tak duże jak w słynnym i wciąż niepobitym GTA San Andreas.

Warto pamiętać, że nie wszystkie aktywności są dostępne o dowolnej porze dnia. Dla przykładu, wyścigi uliczne otwierają przed graczem swoje podwoje dopiero po godzinie 20:00 i można je rozgrywać do rana. W ciągu dnia nie znajdziesz nikogo chętnego do ścigania się.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 916 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?