Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Szybka robota - wstęp - wiki Grand Theft Auto V


Po wykonaniu misji Zwiad w porcie i Safari na dzielni, a czasem po wypełnieniu całego zlecenia Skok na Merryweather Trevor powinien otrzymać wiadomość od Steve’a. Na mapie pojawia się również wówczas litera „B”. Tam właśnie musisz się udać.Na miejscu odpali się oczywiście scenka przerywnikowa. Stanowi ona swego rodzaju przygotowanie do kolejnego napadu. Trójka protagonistów dostanie zlecenie od „kumpli” z FIB, polegające na wydobyciu pieniędzy z opancerzonego pojazdu, co oczywiście nie będzie zbyt łatwe.

Scenka przerywnikowa dobiegnie końca, a Trevor wsiądzie do samochodu. Oddal się nieco, aby zlecenie dobiegło końca.

Uwaga: Dostajesz nowy kontakt, Dave’a.

Po chwili rozpocznie się konferencja pomiędzy trójką bohaterów, a w jej trakcie ustalone zostaną kolejne detale. Na mapie pojawiają się też ikony „Hs”. Najpierw podwędź jakiś samochód i ukryj go w dobrym miejscu, słabo widocznym miejscu, będzie to samochód do ucieczki, więc wypada by był szybki. Znajdź taki, zawieź go w odosobnione miejsce, a następnie zadzwoń do Michaela. Włącz telefon, wybierz Michaela z listy kontaktów, a następnie wybierz opcję oznaczenia miejsca, jako punkt ucieczki. Później wykonuj po kolei zadania, znajdujące się przy ikonach „Hs”.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1391 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?