Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Przyjaźń to magia - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Strzały w głowę - zabij 5 wrogów strzałami w głowę;
- Tajemniczy prezent - zniszcz niepostrzeżenie przyczepy;
- Nieoznaczony - ukończ z minimalną utratą zdrowia i pancerza;
- Idealny prezent - zniszcz wszystkie przyczepy w tym samym momencie.
 
Aby móc rozpocząć tę misję musisz najpierw wykonać zlecenie Kryształowy Labirynt. Na mapie powinna się pojawić litera „T”, a ty oczywiście udaj się w miejsce jej rezydowania.Gdy dojedziesz do celu, odpali się scenka przerywnikowa, z której dowiesz się, że Trevor zmierza do Los Santos. Wsiądź więc do swojej ciężarówki i jedź do punktu nawigacyjnego na mapie, będzie nim „osiedle przyczep”.  Tam Trevor „pożegna” się z gangiem motocyklistów, wśród których wcześniej zrobił niemałą zadymę. Naszym zadaniem jest podłożenie bomb pod przyczepy kampingowe, nim jednak ruszysz odpal mapę i zerknij w którym miejscu stoi samochód, możesz nawet zrobić punkt nawigacyjny, aby łatwiej było Ci go znaleźć.


 
Zacznij się więc skradać (wciśnij lewą gałkę analogową) . Kiedy jesteś blisko przyczepy, rzuć w jej kierunku ładunkiem – celujesz lewym triggerem, rzucasz prawym triggerem. Nie musisz trafić dokładnie w przyczepę, wystarczy, że rzucisz ładunkiem w jej pobliże. Zacznij najlepiej od lewej strony. I idź dookoła, obrzeżami obozowiska. Na koniec zostaw sobie przyczepę najbardziej w środku. Trzymaj się cały czas ogrodzenia, powinieneś przemknąć niepostrzeżenie. Na koniec wróć do samochodu (jak pisałem, nie będzie on zaznaczony na mapie) i zdetonuj bomby, wciskając strzałkę w lewo na krzyżaku.Teraz nie pozostaje już nic innego, jak ruszać przed siebie, bo punktu wskazywanego na mapie. Po drodze do Los Santos zatrzymasz się w jeszcze jednym miejscu, a tam odpali się scenka przerywnikowa. Po niej znowu musisz wejść do auta i jechać dalej. Na miejscu wyjdź z samochodu i schodami do góry. Tam odpali się scenka przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.
 
Uwaga: Od tego momentu możesz się przełączać pomiędzy Michaelem, Franklinem i Trevorem.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2241 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?