Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Wymiatanie biura - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Sokole oko - sprawdź wszystkie rejestracje;
- Tu mu umknęło - śledź sprzątacza i nie daj się zauważyć;
- Czas - ukończ w czasie 9 minut.
 
Ukończ zadanie Świeże mięso, a następnie przełącz się na Michaela i odnajdź na mapie ikonę „L”. Udaj się tam, aby rozpocząć zlecenie.Na miejscu odbędziesz rozmowę z Lesterem oraz federalnymi, a potem nie pozostaje nic innego, jak wsiąść do auta i jechać do biura FIB. Po dojechaniu do celu, czekaj aż wyjedzie dozorca. Samochodów będzie kilka, przy każdym wciskaj kółko / B, aby zerknąć na tablicę rejestracyjną. Gdy będzie właściwa śledź go.Wreszcie się zatrzyma, zaparkuj wtedy we wskazanym miejscu i idź na piechotę za dozorcą. Nie podchodź zbyt blisko, bo Cię zauważy. Następnie wejdź do jego mieszkania, a rozpocznie się scenka przerywnikowa.  Zdobędziesz w niej ubranie dozorcy, a potem wróć do auta. Tam jedź do fabryki.
Na miejscu będzie auto Franklina. Po wyjściu ze swojego samochodu udaj się do biura fabryki. Tam włączy się oczywiście przerywnik. Po nim misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1166 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?