Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Michael - Epsilon - wiki Grand Theft Auto V


Poszukiwanie prawdy

Wymagania na złoto:
Brak
 
Misję będziesz w stanie wykonać dopiero po zrealizowaniu głównego wątku fabularnego. Przełącz się na Michaela i sięgnij po telefon, a tam wybierz aplikację służącą do przeglądania internetu. Tam w wyszukiwarce wpisz adres: www.epsilonprogram.com i wejdź w odnośnik „Poznaj swoje wnętrze”.
 
Teraz musisz odpowiedzieć na pytania i zakończyć test. Po jakimś czasie na mapie pojawi się ikona pytajnika, tyle że w niebieskim kolorze. Musisz się do niej wybrać, a na miejscu znajdziesz czerwony samochód. Kiedy się do niego zbliżysz odpali się przerywnik, a po nim zlecenie dobiegnie końca.
 
Akceptacja prawdy

Wymagania na złoto:
Brak
 
Ukończ zlecenie Poszukiwani prawdy i poczekaj na maila od Marnie. Tam znajdziesz linka do strony Epsilon. Wciśnij  kwadrat / X na padzie, aby przenieść się pod wskazany adres i przelać na konto sekty 500 dolarów. Po chwili na mapie zobaczysz symbol epsilonu – mieszankę liter E i F. Oczywiście jedź na miejsce i wejdź do zaznaczonego budynku. Odpali się wówczas animacja, a po niej zlecenie dobiegnie końca.
 
Przyjmowanie prawdy

Wymagania na złoto:
Brak
 
Ukończ misję Akceptacja prawdy i znowu poczekaj na wiadomość od Marnie. Otwórz otrzymany link i prześlij na konto Epsilonu 5 tysięcy dolarów. Na mapie pojawi się symbol Epsilonu.
 
Na miejscu spotkasz Marnie, od której dowiesz się, że musisz zgarnąć 4 samochody oraz jeden motocykl, odpowiednio: Pegassi Vacca, Benefactor Surano, Enus Super Diamond, Declasse Tornado i Dinka Double-T. Dostaniesz oczywiście wszelkie szczegóły na maila. Wystarczy, że na niego zerkniesz i będziesz zwracał uwagę jakie maszyny Cię mijają. Szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz. Jeśli nie wiesz jak znaleźć Dinka Double-T (z nim jest najtrudniej), zerknij na mapę poniżej. Jego lokalizacja jest zaznaczona na pomarańczowo.
Dostarcz wszystkie pojazdy gdzie trzeba, a misja dobiegnie końca.
 
Pogoń za prawdą

Wymagania na złoto:
- Użyj mocy - znajdź obcy artefakt bez wykrywacza.
 
Jeśli chcesz rozpocząć tę misję musisz najpierw ukończyć zlecenie Przyjmowanie prawy. Poczekaj następnie, a na mapie pojawi się kolejny znacznik Epsilonu. Na miejscu odnajdziesz Marnie, która czegoś szuka. Po krótkiej animacji dostaniesz urządzenie, które pomoże Ci namierzyć trzy przedmioty. Przytrzymaj lewy trigger na padzie i obracaj się tak długo, aż wyświetlacz stanie się błękitny. Wtedy kieruj się w daną stronę.
 
Poszukiwane przez Ciebie przedmioty to: telewizor, skrzynka oraz but. Możesz je znaleźć bez wyświetlacza, jeśli zapamiętasz ich lokacje i powtórzysz zadanie.
 
Noszenie prawdy

Wymagania na złoto:
Brak
 
Ukończ zlecenie Pogoń za prawdą, a następnie poczekaj na maila. Tym razem musisz przekazać aż 10 tysięcy dolarów (wyślij dwa razy po 5 tysięcy). Na mapie powinien wtedy pojawić się znacznik Epsilonu. Pędź tam, a spotkasz się z Marnie. Po tym ponownie musisz wpaść na stronę internetową organizacji i zamówić błękitne szaty, kosztujące 25 tysięcy dolarów. Po kilkunastu godzinach powinny się one pojawić w Twojej szafie, a wówczas dostaniesz maila. Przywdziej zamówiony strój i noś go przez 10 dni, możesz po prostu spać (wielokrotnie) aż dostaniesz odpowiednią wiadomość.
 
Przekazanie prawdy

Wymagania na złoto:
- Przyłożenie - wyląduj Velumem, nie uszkadzając go;
- Zondar Pomost - przeleć pod mostem wzdłuż Lago Zancudo.
 
Ukończ zlecenie Noszenie prawdy, a otrzymasz wiadomość sms i znacznik Epsilon na mapie. Jedź do niego, a tam znajdziesz samolot, do którego musisz wsiąść i udać się na znacznik na mapie. Leć bardzo ostrożnie, jeśli chcesz dostać złoto. Po wylądowaniu, porozmawiaj ze wskazaną postacią, a zlecenie dobiegnie końca.
 
Ćwiczenie prawdy

Wymagania na złoto:
Brak
 
Jeśli chcesz rozpocząć tę misję ukończ najpierw Przekazanie prawdy. Po chwili na mapie pojawi się kolejny znacznik Epsilonu, na który musisz się udać. Tam włączy się scenka przerywnikowa, a po niej dowiesz się, że musisz przebiegnąć aż 8 km po pustyni i to w szatach Epsilonu. Biegaj więc dookoła, nie opuszczając pustynnego terenu mapy. Pilnuj się też, aby nie zginąć. Wreszcie dostaniesz telefon od nieznanego numeru, a wtedy pozostanie Ci tylko jeden kilometr. Misja kończy się jeszcze jedną rozmową telefoniczną.
 
Zapomnienie prawdy

Wymagania na złoto:
- Interwencja sekty - zabij wszystkich epsilońskich ochroniarzy
- Pokaż hajs - ukradnij epsilońskie pieniądze i ucieknij
 
Jeśli chcesz rozpocząć ostatnią misję Epsilonu musisz najpierw wykonać zadanie Ćwiczenie prawdy. Na mapie pojawi się wtedy odpowiedni znacznik . Udaj się tam, mając przynajmniej 50 tysięcy dolarów. Na miejscu będzie koleś o imieniu Cris, któremu musisz dać kasę. Wsiądź potem do auta i śledź wskazany cel. Na miejscu dojdzie do przekazania sporej sumki pieniędzy. Jeżeli poczekasz, dostaniesz w nagrodę zardzewiały traktor. Jeśli przerwiesz transfer, ukończysz misję na złoto, a ponadto zgarniesz ponad 2 miliony dolarów. Musisz być jednak gotowy na walkę. Oddal się więc nieco i zacznij ostrzał, np. ze snajperki. Pozbądź się załogi helikoptera, a potem reszty ochroniarzy. Na koniec wsiadasz do auta i uciekasz przed gliniarzami.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 5483 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?