Grand Theft Auto V

ObserwujMam (493)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Niewielka turbulencja - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80%;
- Cztery kółka i dziób - wyjedź z samolotu towarowego w Mesie.

Po zakończeniu zlecenia Caida Libre gra przełączy się automatycznie na Michaela. Poczekaj chwilę, pojedź gdzieś, a po pewnym czasie powinna się na mapie pojawić ikona „M”. Właśnie tam się udaj.Na miejscu włączy się dość długa scenka przerywnikowa. Franklin będzie dzwonił do Michaela. Po scence akcja przełączy się na Trevora, który musi wsiąść do samochodu i jechać w miejsce, wskazywane przez punkt nawigacyjny. Na miejscu wjedź do hangaru, a następnie przesiądź się na samolot. Wyjedź na pas startowy i leć, jak najniżej, w miejsce na mapie.Wreszcie na horyzoncie zobaczysz samolot transportowy, leć za nim i możliwie jak najbliżej ziemi. Kiedy dolecisz do bazy wojskowej, leć cały czas wzdłuż rzeki, aby nie przelecieć ponad nią. Następnie kieruj się znowu za samolotem, bezustannie blisko ziemi. Wreszcie dowiesz się, że wyleciałeś poza przestrzeń powietrzną lotniska i możesz się wznieść wyżej, co oczywiście uczyń i zbliż się do tyłu samolotu.
Nie bacz na ostrzeżenia pilota samolotu, za którym lecisz. Kiedy zaczną strzelać, uważaj na pociski i wleć na pokład samolotu. Tam, wyciąg spluwę i zacznij się przebijać przez grupy przeciwników. Pamiętaj o specjalnej umiejętności Trevora. Uważaj też na samochody z ładowni, które mogą Cię wypchnąć na zewnątrz. Po zlikwidowaniu bandziorów, idź do drabiny i do góry. Tam będzie pilot, jego też ubij i usiądź za sterami samolotu.Teraz pozostaje nim wylądować. Korzystaj głównie z lewego i prawego bumpera, aby zmienić kierunek i leć w stronę punktu nawigacyjnego. W pewnym momencie pojawi się eskorta dwóch myśliwców, nie przerywaj jednak lotu i nie zmieniaj kierunku, przyspiesz natomiast maksymalnie. Zostaniesz niestety postrzelony rakietami, nie pozostaje wówczas nic innego, jak wyskoczyć. Wznieś się najpierw nieco wyżej, a po chwili będziesz biegł przez ładownię ze spadochronem na plecach. Wyskocz i otwórz go przy pomocy X / A. Zmierzaj ku ziemi, aby wylądować. Misja dobiegnie wówczas końca, a po chwili zadzwoni Ron.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2349 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?