Grand Theft Auto V

ObserwujMam (493)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Granaty gazowe BZ - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Towar luzem - strzel w tylne drzwi tak, aby wyrzucić towar

Po tym, jak wykonasz zadanie Środek na Owady, Lester przedzwoni do Ciebie z informacją na temat gazu. Ponownie na mapie pojawi się ikona „HS”, do której – rzecz jasna – musisz się udać.

Twoim celem jest ciężarówka przewożąca granaty. Ze względu na to, że złoto dostajesz za zniszczenie jej tylnych drzwi, tak właśnie zrób. Zbliż się na odpowiednią odległość do ciężarówki, a następnie strzel w tylny zamek. Z auta wypadnie walizka, którą oczywiście możesz zwinąć i dostarczyć ją we wskazane miejsce na mapie. Po oddaniu strzałów przygotuj się jednak na pościg ze strony stróżów prawa. Gwiazdki pojawią się jednak tylko dwie, więc powinieneś sobie z nimi poradzić. Po przywiezieniu walizki do kryjówki Lestera, odłóż ją na piętrze i odbierz telefon. Za moment włączy się scenka przerywnikowa.

Powyższe rozwiązanie nie jest oczywiście jedynym, można bowiem ukraść także całą ciężarówkę, albo zrobić konkretną zadymę na środku Los Santos – wybór należy do Ciebie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1167 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?