Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Nerwowy Ron - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Strzały w głowę - zabij 5 wrogów strzałami w głowę;
- Czas - ukończ w czasie 12 minut i 30 sekund;
- Tik nerwowy - wygraj wyścig z Ronem;
- 6 mostów, 1 samolot - przeleć pod 6 dowolnymi mostami na trasie;
- Śmierć na skrzydle - zabij wszystkich motocyklistów, leżąc na skrzydle samolotu.
 
Aby móc zrealizować to zadanie wykonaj najpierw misję Trevor Philips Industries. Pozostań w ciele Trevora, ewentualnie przełącz się na niego i zmierzaj w kierunku litery „T” na mapie.
Na miejscu włączy się scenka przerywnikowa. Dowiesz się, że motocykliści Cię poszukiwali, ale że nie znaleźli cię w przyczepie, postanowili doszczętnie ją zdemolować. Po animacji wsiądź na quada i udaj się w miejsce wyznaczone na mapie, będzie nim sklep Ammu-nation. Potrzebujesz zdobyć tam snajperkę z tłumikiem oraz dobrą optyką, co oczywiście zrób.
Wróć teraz do swojego quada i ponownie zmierzaj w miejsce wyznaczone na mapie, czyli do Rona w pobliżu lotniska. Na miejscu wejdź na szczyt rezerwuaru. Tam odpali się scenka przerywnikowa. Trevor chwyci snajperkę, a ty możesz zacząć z niej korzystać. Przybliżać widok możesz z użyciem krzyżaka.

Twoim zadaniem jest osłanianie Rona. Słuchaj go więc uważnie i eliminuj cele, które Ci wskazuje. Wreszcie Ron będzie w stanie podłożyć ładunek wybuchowy we wskazane przez Ciebie miejsce. Ty nadal staraj się go oczywiście ochraniać, pilnując aby żaden strażnik go nie podszedł. Wreszcie na horyzoncie pojawi się też helikopter, zabij jego pilota, a maszyna się rozbije. Trevor zejdzie wówczas na dół i wsiądzie na quada.
Zmierzaj wtedy w kierunku Rona i pomóż mu zabezpieczyć pas startowy. Na miejscu zaatakuje Cię grupa przeciwników. Korzystaj więc z dostępnych zasłon i wyeliminuj ich wszystkich, a na koniec udaj się do samolotu – będzie on wskazywany na mapie. Gdy wskoczysz na jego skrzydło, Ron zacznie jechać nim do przodu, a ty zajmij się zabijaniem przeciwników. Zauważ, że po prawej jest cysterna, strzel do niej kilka razy, a zacznie cieknąć paliwo. Strzel w kałużę na ziemi, a cysterna najpierw zacznie płonąć, by finalnie wybuchnąć.Wreszcie samemu też znajdziesz się za sterami samolotu. Steruje się nim tak, jak samochodem, a więc gaz do dechy i poderwij się w powietrze. Jeśli chcesz zrzucić kolesia na skrzydle, zrób po prostu beczkę albo inną ewolucję, uważając, aby nie uderzyć w ziemię. Leć następnie za Ronem. W pewnym momencie nakaże Ci on obniżyć wysokość, co oczywiście zrób, a kiedy wlecisz w niebieski obszar wciśnij X (A) na padzie, aby zrzucić ładunek.
Na koniec pozostaje jeszcze dotrzeć na miejsce wskazywane na mapie. Pospiesz się, jeśli chcesz być tam przed Ronem. Zbliżając się do lotniska wciśnij lewy analog, aby obniżyć podwozie. Następnie zmniejsz prędkość i postaraj się spokojnie wylądować na lotnisku. Teraz pozostaje wjechać samolotem do hangaru. Kierujesz nim wykorzystując lewy i prawy trigger (tył i przód), jak również dwa bumpery ponad triggerami – to one służą do zakręcania. Kiedy wjedziesz samolotem do hangaru, misja dobiegnie końca.
 
Uwaga: Od tej pory możesz skupować nieruchomości w całym San Andreas. Jeśli, dla przykładu, kupisz hangar, w którym właśnie zostawiłeś samolot, będziesz w stanie wykonywać misje przemytnicze. Kosztuje on 150 tysięcy.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3496 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?