Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Bonusy w GTA V na PC, PS4 i XONE - wiki Grand Theft Auto V


Konsolowa wersja GTA V zadebiutowała jako pierwsza, niemniej jednak tytuł był pierwotnie dostępny wyłącznie dla posiadaczy konsol poprzedniej generacji. Następnie produkcja trafiła również do właścicieli next-genów oraz komputerów PC. Twórcy postanowili wszystkich wiernych fanów w jakiś sposób wynagrodzić. Jeśli więc posiadasz GTA V na PS3 albo X360, to po zakupie wersji dla PS4, XONE lub PC otrzymasz dodatkową zawartość.

Żeby cokolwiek zgarnąć musisz jednak posiadać założone konto na Rockstar Social Club. Do owej usługi musisz się zalogować, a następnie przypisać do niego konta PSN, tudzież Xbox Live, na których grałeś w past-genową wersję Grand Theft Auto V. Wówczas systemy Rockstar sprawdzą konto, a kiedy wykryją, że było na nich wcześniej odpalane GTA V przydzielą Ci liczne bonusy.

O jakich bonusach mowa? Chodzi tu m.in. o misję Murder Mystery, do której nie da się przystąpić, jeśli nie udowodnimy, że jesteśmy lojalnym klientem Rockstara.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1025 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?