Grand Theft Auto V (PC)

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Kody do Grand Theft Auto V (PC)


bigboy177 @ 14:39 13.04.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Jeśli chcesz skorzystać z kodów poniżej, wpisuj je po prostu w trakcie rozgrywki w swój telefon (dzwoniąc). Kody w komputerowej wersji GTA V nie są niestety zapisywane, a w związku z tym, trzeba je wpisywać przy każdorazowym włączeniu gry. Po poprawnym wpisaniu jakiegokolwiek kodu pojawi się się nad mapą informacja to potwierdzająca.

Co istotne, z kodów nie da się korzystać w trakcie misji. Jeśli wstukasz je przed rozpoczęciem jakiegoś questa, zostaną automatycznie dezaktywowane. Wszystkie polecenia dotyczące kierunków, należy wstukiwać z klawiatury numerycznej. Kody blokują pozyskiwanie osiągnięć, a więc warto zapisać grę przed rozpoczęciem korzystania z nich.

Nieśmiertelność - Wstukaj 1-999-724-6545537 na telefonie, albo inaczej hasło "PAIN KILLER". Będziesz nieśmiertelny przez 5 minut, później ponownie musisz go wstukać. Nie wpływa on na samochody.

Pełne życie oraz pancerz - Zadzwoń pod 1-999-887-853 (TURTLE) na telefonie.

Podnieś poziom Wanted - Zadzwoń pod 1-999-384-48483 (FUGITIVE) na telefonie.

Naładuj specjalną umiejętność - Zadzwoń pod 1-999-769-3787 (POWER-UP) na telefonie.

Szybsze bieganie - Zadzwoń pod 1-999-228-2463 (CATCH ME) na telefonie.

Płonące kule - Zadzwoń pod 1-999-462-363-4279 (INCENDIARY) na telefonie.

Eksplodujące pięści - Zadzwoń pod 1-999-468-42637 (HOT HANDS) na telefonie.

Celowanie w zwolnionym tempie - Zadzwoń pod 1-999-332-3393 (DEAD-EYE) na telefonie. Kod można wpisać trzy razy, aby efekt pogłębić. Czwarte wpisanie wyłącza działanie kodu.

Księżycowa grawitacja - Zadzwoń pod 1-999-356-2837 (FLOATER) na telefonie. Po wpisaniu kodu możesz też skorzystać z mniejszej grawitacji w samochodzie.

Ślizgające się auta - Zadzwoń pod 1-999-766-9329 (SNOW DAY) na telefonie.

Otrzymujesz BMX'a - Zadzwoń pod 1-999-226-348 (BANDIT) na telefonie.

Otrzymujesz samochód Comet - Zadzwoń pod 1-999-266-38 (COMET) na telefonie.

Otrzymujesz Limuzynę - Zadzwoń pod 1-999-846-39663 (VINEWOOD) na telefonie.

Otrzymujesz spadochron - Zadzwoń pod 1-999-759-3483 (SKY-DIVE) na telefonie.

Otrzymujesz helikopter Buzzard - Zadzwoń pod 1-999-289-9633 (BUZZ-OFF) na telefonie. Helikopter Buzzard posiada rakiety oraz karabiny. Musisz go wywołać w odpowiednio dużym miejscu, inaczej się nie pojawi.

Otrzymujesz motocykl PCJ-600 - Zadzwoń pod 1-999-762-538 (ROCKET) na telefonie.

Otrzymujesz samochód Rapid GT - Zadzwoń pod 1-999-727-4348 (RAPID-GT) na telefonie.

Otrzymujesz motocykl Sanchez - Zadzwoń pod 1-999-633-7263 (OFF-ROAD) na telefonie.

Otrzymujesz samolot wyczynowy - Zadzwoń pod 1-999-227-678676 (BARN STORM) na telefonie.

Otrzymujesz Śmieciarkę - Zadzwoń pod 1-999-872-433 (TRASHED) na telefonie.

Swobodne opadanie - Zadzwoń pod 1-999-759-3255 (SKY-FALL) na telefonie. Kod ten sprawia, że respawnujesz wysoko w powietrzu. Możesz spadać przez długi czas, niemniej jednak nie da się skorzystać ze spadochronu, a w związku z tym możesz zginąć. Aby przeżyć należy starać się upaść na głowę, możliwe maksymalnie w pionie. Wówczas jest szansa, że się uda.

Tryb pijaka - Zadzwoń pod 1-999-547867 (LIQUOR) na telefonie.

Spowolnienie ruchów - Zadzwoń pod 1-999-756-966 (SLOW MO) na telefonie. Kod można wpisać maksymalnie cztery razy, pogłębiając efekt. Wpisanie piąty raz wyłącza działanie kodu.

Zmiana pogody - Zadzwoń pod 1-999-6253-48-7246 (MAKE IT RAIN) na telefonie. Każdorazowe wpisanie kodu przeskakuje pomiędzy następującymi warunkami pogodowymi: słonecznie, ładnie, pochmurno, mgliście, mroczno, deszczowo, burzowo, przejrzyście oraz śnieżnie.


Poniżej prezentujemy jeszcze kilka dodatkowych podpowiedzi, jak nieco pooszukiwać w grze. Nie są to typowe kody, ale swego rodzaju drobne porady. Na broń, pieniądze, samochody, samoloty itd.

Duplikowanie pojazdów:

Zmodyfikuj samochód wedle uznania, a następnie przełącz się na inną postać, podjedź do postaci w zmodyfikowanym aucie i "zabaw" się z nim. Teraz, wyjdź z samochodu i przejedź się zmodyfikowanym autem. Kiedy wrócisz zmodyfikowanym autem, po spędzeniu czasu z inną postacią, będzie kolejny taki sam samochód. Wyjdź z auta i weź duplikat, a następnie przełącz się na drugą postać i weź oryginalne auto.

Wstaw samochód, który chcesz pomnożyć do garażu konkretnej postaci, wyjdź z niego i zapisz grę. Następnie przełącz się na postać, która ma otrzymać duplikat i jedź do garażu postaci, która wcześniej schowała samochód do garażu. Przełącz się na właściciela garażu i wyjmij auto. Wyjdź oboma postaciami naprzeciwko, aby się spotkały, a wtedy przełącz się na drugą postać, wejdź do auta i zapisz je w garażu tej właśnie postaci. Oryginalny właściciel musi teraz zapłacić niewielką opłatę $250, aby odzyskać samochód z garażu policyjnego, ale zostanie on zduplikowany. Obie postaci będą miały to samo auto. Z tego drobnego oszustwa korzystać można dowolną liczbę razy, nawet na najdroższych autach. Truffade Adder kosztuje milion dolarów!

Łatwe pełne zdrowie:

Kiedy nie masz zbyt dużo punktów życia i nie uczestniczysz w żadnej misji, przełącz się na inną postać i z powrotem na tą, którą grałeś. Zdrowie będziesz miał zregenerowane.

Sposób na kasę:

Jeżdżąc szukaj niebieskich kropek na mapie, informują one o samochodach opancerzonych. Spróbuj zastrzelić osobę z walizką, zanim dotrze do samochodu, aby zgarnąć $5000. Jeśli masz problemy z otworzeniem samochodu opancerzonego, wjedź nim do wody, a tylne drzwi się otworzą.

Grając Franklinem i spacerując po jego domu, możesz zauważyć niebieski marker na ekranie. Jeśli tak się stanie, może to być dzieciak, który będzie Cię informował o tym, że skradziono mu rower. Odzyskaj go dla niego, a później w grze dowiesz się, że młody jest milionerem. Dostaniesz od niego 100 tysięcy dolarów.

Łatwa kasa na giełdzie:

Aby zarobić na giełdzie, zainwestuj w jakąś firmę, a następnie zaatakuj konkurencję tejże firmy. Kiedy robisz coś, co wpływa na firmę (np. raubunek banku albo stacji paliw), wartość jej akcji spada w zależności od tego, co zrobiłeś. Kup np. akcje AirEmu, a następnie zestrzel samoloty FlyUS, dzięki czemu akcje AirEmu pójdą w górę. Inna metoda to najpierw zniszczenie samolotów FlyUS, a kiedy akcje spadną, kupienie garści z nich. Wtedy zestrzeliwujesz maszyny AirEmu, akcje FlyUS idą w górę, a ty je sprzedajesz. Podobny trick działa oczywiście z innymi firmami np. RON Oil oraz LTD Oil.

Kup akcje w AugeryInsurance (AUG), a następnie uszkodź lub zniszcz samochody, a cena akcji powinna wzrosnąć.

Kiedy celem misji jest zniszczenie jakiś przedmiotów albo reputacji firmy, upewnij się, że przed przystąpieniem do realizacji zadania kupisz akcje konkurencji.

Słuchaj stacji radiowych - często mają wskazówki co do tego, w co warto inwestować.

Darmowe naprawy samochodów:

Kiedy uszkodzisz swój samochód, przełącz się na inną postać, a następnie natychmiast z powrotem wróć do tej pierwszej. Samochód powinien być naprawiony. Tak samo działa zapisanie i wczytanie gry.

Łatwe podnoszenie umiejętności strzelania oraz statystyki siły:

Aby podnieść siłę oraz umiejętność strzelania do 100 w ciągu 10 minut możesz wykorzystać taką oto sztuczkę. Najpierw kup mnóstwo amunicji do pistoletu, a następnie znajdź autobus. Wskocz na niego i nadeptuj mocno, poruszając się do przodu i do tyłu, aby nie spaść. Kiedy Twoja siła wzrośnie do 100, strzelaj w środek autobusu, aż Twoja umiejętność skoczy do 100. Autobus powinien wytrzymać.

Jak zdobyć Canins Mesa:

Canins Mesa to bardzo rzadki pojazd off-roadowy, którego nie da się kupić w GTA V. Podczas misji "Wrap Up" dostaniesz dostęp do Canins Mesa, aby uciec przed strzelaniną. Nie jedź nim jednak po drodze, skręć natomiast w dół wzgórza i na kolejną drogę. Będzie tam ścigał Cię helikopter, ale powinno Ci się udać uciec. Musisz dotrzeć do garażu Michaela, tego na cztery auta. Zaparkuj tam Canins Mesa i użyj innego samochodu, aby dokończyć misję. Jak gra zapisze Canins Mesa w Twoim posiadaniu, będziesz w stanie go nawet modyfikować.

Jak zdobyć mini-guna:

Idź do bazy Fort Zancudo. Po wejściu do środka, kieruj się w prawo, na pierwszym skrzyżowaniu, a następnie wejdź do wysokiego budynku po prawej stronie ulicy. Wejdź do budynku, skręć w lewo, a później przez podwójne drzwi na końcu korytarza. Idź po schodach na samą górę. Mini-gun znajduje się w pokoju na najwyższym piętrze. Po podniesieniu mini-guna zostanie on zapisany w Twoim inwentarzu i będzie tam nawet jeśli zginiesz. Amunicję kupisz w sklepach.

Uwaga: Po wejściu do bazy, rozpęta się piekło. Nie przejmuj się tym jednak. Jak wejdziesz do budynku wieży radiowej, będziesz bezpieczny.

Jak zdobyć sprzęt do nurkowania:

Nie możesz ze sobą nosić sprzętu do nurkowania. Jeśli jednak wyskoczysz do wody z łodzi podwodnej, albo z łodzi Zodiak będziesz miał na sobie sprzęt.

Jeśli kupisz posiadłość Sonar Collections Dock, będzie tutaj łódź podwodna. Możesz też skończyć misję
"The Merryweather Heist", a łódź podwodna pojawi się na lotnisku Sandy Shores. Możesz ją unieść samolotem transportowym i upuścić w dowolnym miejscu do oceanu.

Łódź zodiak znajdziesz w innym miejscu. Idź do zachodniej części wyspy Elysian. Będzie ona w porcie Los Santos. Kolejna będzie w przesmyku Miriam Turner. Jedna też jest w południowo-zachodniej części Post Op.

Jak zdobyć odrzutowiec wojskowy:

Idź do Fortu Zancudo Franklinem i włam się do bazy jakimś szybkim samochodem (samoloty najpewniej zestrzelą). Wejdź do bazy przez bramę, która biegnie w pobliże głównej autostrady. Na moment przed wbiciem się przez bramę włącz umiejętność zwolnienia czasu. To sprawi, że poziom Wanted nie podskoczy do 4 gwiazdek przez pewien czas, a dzięki temu będziesz miał chwilę aby ukraść odrzutowiec. Spróbuj zwinąć ten, który ma otwarty kokpit - znajduje się on obok hangaru.

Jak ukraść prywatny odrzutowiec:

Pojedź samochodem na lotnisko Los Santos i przejedź przez bramę, aby dotrzeć na pas. Następnie szybko poszukaj odrzutowca do ukradnięcia. Jak będziesz na pasie, wzrośnie twój poziom Wanted, musisz się więc spieszyć.

Jak ukraść czołg:

Jedź do Fortu Zancudo przy pomocy Franklina. Weź jakieś szybkie auto. Wjeżdżając do bazy, włącz spowolnienie czasu - podobnie, jak przy wykradaniu odrzutowca wojskowego. Następnie szybko szukaj czołgu, wyrzuć osobę w jego wnętrzu i ukradnij maszynę.

Symbole firm w ramach BAWSAQ:

AMU: Ammu-Nation
BADR: Badger Wireless
BEAN: Bean Machine
BIGL: Biglogs
BLE: Bleeter
BNCO: Binco
BSHT: Burger Shot
CABOX: Candy Box
CANE: Canyon Entertainment
CNTU: CNT
CUBEL: Cluckin' Bell
ECLA: eCola
ERIS: Eris
EYEF: Eyefind.info
FLEE: Fleeca
FRUC: Fruit Computers
GLBOIL: Globe Oil
GNIC: Genic
LIBT: Liberty Tree
LOGR: Logger Beer
LSNW: Liberty Sports Network
METV: MeTV
NXJN: Nx-Jn
RONO: RON Oil
SHRK: Shark Credit Card
SPUK: Sprunk
TIKL: Tinkle Telecom
UGEN: Eugenics Incorporated
WHIZ: Whiz Wireless
WIW: WIWANG
WZNT: Weazel Networks
XGAS: Xero

Symbole firm wchodzących w skład giełdy LCN:

ARK: AnimalArk
AUG: AuguryInsurance
BAN: CoolBeans
BEN: BeanMachine
BGR: BurgerShot
BIL: Bilkington
BOL: BankOfLiberty
BOM: BobMulét
BUL: Bullhead
CLK: CluckinBell
DEB: Debonaire
DOP: DollarPills
ECL: eCola
EMU: AirEmu
FLC: Fleeca
FUS: FlyUS
GAS: GastroBand
GCD: GoldCoast
GOP: GoPostal
GRU: GruppeSechs
HAF: Hammerstein&Faust
HKJ: Hijak
KRP: Krapea
LFI: LifeInvader
LOG: Logger
MAX: MaxRenda
MAZ: MazeBank
MER: Merryweather
MOR: MorsMutualInsurance
POP: PostOP
PRO: ProLaps
RAI: Raine
RIM: RichardsMajestic
RLS: RadioLosSantos
RWC: Redwood
SSS: Slaughter, Slaughter & Slaughter
TBO: TacoBomb
UNI: VanillaUnicorn
UPA: Up-n-Atom
VAG: Vangelico
WFM: WorldwideFM

Lista stron internetowych:

Otwórz przeglądarkę w swoim telefonie w grze, a następnie wpisuj adresy stron internetowych.

www.sixfiguretemps.com
www.bullsharktestosterone.com
www.cultstoppers.com
www.therealitymill.com
www.visitthealamosea.com
www.elitastravel.com
www.iwillsurviveitall.com
www.thechildrenofthemountain.com
www.creditcardconsolidationkings.com
www.taco-bomb.com
www.universaluniform.net
www.maze-bank.com
www.toeshoesusa.com
www.classicvinewood.com
www.righteousslaughter7.com
www.hushsmush.com
www.fleeca.com
www.vanillaunicorn.xxx
www.fameorshame.net
www.altruistsunite.com
www.epsilonprogramm.com
www.jockcranley.com
www.abstinentamerica.com
www.minotaurfinance.com
www.proposition43.com
www.proposition208.com
www.yournewbabysname.com
www.whokilledleonorajohnson.com
www.vinewoodloglinegenerator.com
www.pandmcycles.com
www.electrotokesystem.com
www.beseecher.net
www.ministerinminutes.com
www.docktease.com
www.kungfurainbowlazerforce.com
www.theinternetisahellhole.com
www.legendarymotorsport.net
www.warstock-cache-and-carry.com
www.dr-friedlander.com
www.lennyavery-realty.com
www.mydivinewithin.com
www.republicanspacerangers.com
www.appropriateassociates.com
www.southernsanandreassuperautos.com
www.thebankofliberty.com
www.jackhowitzer.com
www.bedevinweston.com
www.lossantoscustoms.com
www.lossantosfreegans.com
www.hammersteinfaust.com
www.suemurry.com
www.fruitcomputers.com
www.merryweathersecurity.com
www.junkenergydrink.com
www.psychicshoutout.com
www.lifeinvader.com
www.yourdeadfamily.com
www.myroomonline.net
www.ammunation.net
www.bawsaq.com
www.bleeter.biz
www.cashfordeadreams.com
www.chainsofintimacy.com
www.dynasty8realestate.com
www.egochaserenergybar.com
www.eyefind.infwo
www.fabienlaroucheyoga.com
www.fruitcomputer.com
www.grainoftruth.net
www.himplantsenhancementsurgery.com
www.jockranley.com
www.icn.d.exchange.com
www.manopauseadventures.com
www.monetaryscience.us
www.myroomonline.net
www.preservexskincream.com
www.princessrobotbubblegum.com
www.sanandreasdmv.com
www.sawaterandpower.com
www.stoppayingyourmortgage.net
www.swallowco.com
www.publiclibertyonline.com
www.vipluxuryringtones.com
www.americantravelguide.net
www.designerslave.com
www.erisfootware.com
www.eugenicsincorporated.com
www.flyhighpizzapie.com
www.gloryholethemepark.com
www.craplist.net
www.blogsnobs.org
www.thepowcleanse.com
www.toiletcleaneronline.com
www.vinewoodlinegenerator.com
www.autoeroticar.com
www.chiropracticovernight.com
www.ilovetoblow.org
www.a-thousand-words.net
www.libertytreeonline.com
www.babiesovernight.com
www.love-meet.net
www.loveyourmeat.com
www.myonlineme.com
www.outsourceforamerica.com
www.pointclickshipabitch.com
www.weazelnews.com
www.piswasser.com
www.beanmachinecoffee.com
www.burgershot.net
www.electrictit.com
www.krapea.com
www.lipurgex.com
www.littlelacysurprisepageant.com
www.libertycitypolice.com
www.sprunksoda.com
www.rustybrownsringdonuts.com
www.peepthat****.com
www.lootandwank.com
www.dragonbrainthemovie.com
www.eatbiglogs.com
www.friendswithoutfaces.net
www.hornyhighschoolreunions.com
www.poker-in-the-rear.com
www.redwoodcigarettes.com
www.roidsforlittleboys.com

Numery telefonów

Większość numerów odpowie Ci sygnałem "zajęty", ale czasem też ktoś odbierze, tudzież usłyszysz automatyczną sekretarkę.

Firmy lub osoby:

Abigail: 346-555-0126
Al: 346-555-0109
Amanda: 346-555-0118
Barry: 346-555-0105
Beverly: 328-555-0139
Blimp: 346-555-0176
Brucie: 273-555-0185
Chasity: 611-555-0163
Cheetah: 328-555-0167
Cletus: 346-555-0174
Dave: 273-555-0132
Devin Weston: 328-555-0182
Downtown Cab Co: 323-555-5555
Friedlander: 346-555-0134
Edgar: 611-555-0146
Feminine Sexual Art Centre: 273-555-0164
First Lieutenant Kyle P. Slater: 328-555-0145
Franklin: 328-555-0156
Fufu: 346-555-0186
Infernus: 611-555-0184
Jimmy Boston: 346-555-0148
Jimmy: 346-555-0190 and 273-555-0143
Joe: 611-555-0128
Josh Bernstein: 611-555-0169
Lamar: 346-555-0141
Liz: 611-555-0126
Lester: 346-555-0102
Marnie: 611-555-0181
Martin Madrazo: 346-555-0188
Merryweather: 273-555-0120
Maude: 328-555-0185
Nigel: 346-555-0111
Nikki: 346-555-0183
Omega: 346-555-0162
Oscar: 273-555-0125
Patricia: 328-555-0110
Peach: 273-555-0189
Rickie: 611-555-0140
Ron: 328-555-0198
Sapphire: 328-555-0177
Simeon: 611-555-0120
Solomon Richards: 328-555-0123
Steve Haines: 328-555-0150
Stretch: 346-555-0122
Tanisha Jackson: 328-555-0180
Tennis Coach: 611-555-0191
Tonya: 611-555-0199
Tracey: 273-555-0168 and 273-555-0197
Trevor: 273-555-0136
Truthseeker: 273-555-0155

Automatyczna sekretarka:

273-555-0117
328-555-0122
328-555-0142
328-555-0153
346-555-0160
611-555-0152
611-555-0160
611-555-0179

Różne odpowiedzi:

273-555-0158 - Numer już nie działa.
328-555-0119 - modem.
328-555-0193 - Muzyka.
346-555-0155 - Modem.
346-555-0192 - Tajemnicza wiadomość.
611-555-0195 - Żarty przez telefon.
611-555-0198 - Wiadomość, że skrzynka jest pełna.

Tajemniczy sygnał "zajęte":

273-555-0101
273-555-0108
273-555-0113
273-555-0128
273-555-0139
273-555-0146
273-555-0151
273-555-0172
273-555-0177
273-555-0182
273-555-0193
273-555-0195
273-555-0199
328-555-0108
328-555-0117
328-555-0126
328-555-0131
328-555-0135
328-555-0160
328-555-0164
328-555-0169
328-555-0171
328-555-0174
346-555-0130
346-555-0132
346-555-0137
346-555-0144
346-555-0152
346-555-0170
346-555-0179
346-555-0195
346-555-0198
611-555-0100
611-555-0104
611-555-0107
611-555-0111
611-555-0115
611-555-0123
611-555-0135
611-555-0143
611-555-0149
611-555-0156
611-555-0166
611-555-0173
611-555-0182
611-555-0186

Screeny z Grand Theft Auto V (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgronek16   @   22:26, 13.04.2015
Wszystko fajnie, ale kody to przeżytek, teraz jest czas modów. Zastanawiam się czy tak jak w GTA IV był NATIVE TRAINER, który jest był i będzie epicki, to czy ukaże się coś właściwie nawet takiego samego w GTA V, mam taka nadzieje bo nawet po pół roku grania, z takim trainerem ta gra będzie nieśmiertelna( no póki nie wyjdzie GTA VI Dumny )