Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Komplikacje - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ misję w czasie poniżej 5 minut;
- Nie dotykaj - nie daj się udeżyć w walce z Simeonem;
- Gryź grządkę - znokautuj ogrodnika atakując go z zaskoczenia.Misję czwartą rozpoczniesz po ukończeniu zlecenia poprzedniego. Odszukaj symbol „S” na mapie (powinien być w pobliżu) i kieruj się na niego, aby odpaliła się scenka przerywnikowa. Po niej wsiądź oczywiście do samochodu i kieruj się na miejsce, w którym odebrać masz Van, który nie został spłacony w należyty sposób.W trakcie przejażdżki zadzwoni do Ciebie Simeon, który powie Ci, że do garażu z samochodem musisz dostać się przez dom. Na miejscu przeskocz przez ogrodzenie i skradaj się. Aby zacząć to robić musisz wcisnąć lewą gałkę analogową. Kiedy zbliżysz się do domu, idąc po schodach, zauważysz otwarte okno i zaparkowany przy nim samochód. Wejdź do środka wspinając się właśnie najpierw na auto, później na daszek, a finalnie przez okno. Uważaj, aby nikt cię nie wykrył, bo misja dobiegnie końca.We wnętrzu, poczekaj aż rodzeństwo rozejdzie się po swoich pokojach, a potem idź schodami w dół, skręć później w lewo, podejdź kawałek w stronę kuchni, skręć ponownie w lewo i wejdź do garażu. Wsiądź do samochodu i wróć nim do salonu. Droga powrotna niestety lekko się skomplikuje, kiedy okaże się, że na tylnym siedzeniu przebywa Michael. Przyłoży Ci on do głowy lufę pistoletu i każe wjechać przez witrynę do wnętrza salonu. Wtedy odpali się przerywnik, a po nim przejmiesz kontrolę nad Michaelem. Wyceluj w Simeona ze swojej broni (lewy trigger), a następnie korzystając z „kółka”, „iksa” oraz „kwadratu”, pokonaj właściciela salonu. Nie możesz oczywiście do niego strzelać.

Uwaga: Od tego momentu będziesz w stanie przełączać się pomiędzy Michaelem, a Franklinem. Zrobisz to wciskając „w dół” na padzie i wybierając interesującą się postać.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2093 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?