Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Trzech wspaniałych - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 7 minut i 30 sekund;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 60%;
- Strzały w głowę - zabij 10 wrogów strzałami w głowę.
 
Ukończ zadanie Dzień żywego trupa, a następnie odszukaj na mapie literkę „B”. Udaj się w miejsce, w którym się ona znajduje. Znacznik pozwalający rozpocząć misję widnieje na górze wiaduktu, więc tam go szukaj. Gdy w niego wejdziesz, odpali się krótki przerywnik.Po chwili odzyskasz kontrolę nad Michaelem, a wówczas musisz podejść do Dave’a, siedzącego przy jednym ze stolików. Po krótkiej, ale jakże olśniewającej rozmowie udasz się z Dave’m do jego samochodu, a następnie w wyznaczony na mapie punkt nawigacyjny. Po drodze zadzwonisz do Franklina. Na miejscu odpali się oczywiście scenka przerywnikowa.


 
Gdy przejmiesz kontrolę nad Trevorem, musisz dolecieć we wskazane miejsce. Jeśli odpowiedni się ustawisz (od tyłu budynku) gra automatycznie przełączy się na Michaela, który zacznie schodzić po ścianie wieżowca w dół. W pewnym momencie będziesz mógł zerknąć do środka (wciskając kółko/B), a następnie przebić szybę i wpaść do środka. Możesz teraz przełączyć się na Franklina, aby pomóc Michaelowi w eliminowaniu przeciwników. Wreszcie będziesz musiał się jednak przełączyć z powrotem na Michaela, bo Franklin nie będzie widział ostatnich oponentów. Zrób to i skorzystaj z pistoletu. Wreszcie Trevor wyciągnie Michaela oraz jego zakładnika do góry.Na horyzoncie pojawią się helikoptery. Gra przełączy się wówczas na Franklina, a ten będzie musiał strzelić do jednego z helikopterów, aby zlikwidować pilota. Poczekaj, aż maszyna ustabilizuje nieco lot, a następnie wypal, celując w prawo. Później przełączasz się na Michaela i strzelasz do pozostałych dwóch helikopterów. Pamiętaj o umiejętności specjalnej Michaela. Wciśnij dwie gałki analogowe jednocześnie, a czas lekko spowolni, ułatwiając Ci celowanie. Na koniec przełącz się na Trevora i zmierzaj w miejsce, w którym masz wylądować. Tam odpali się scenka przerywnikowa, kończąca zlecenie.
 
Uwaga: Po misji zdobędziesz nowy kontakt, będzie nim Steve.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2410 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?