Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Zaproszenie od przyjaciela - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie mniejszym niż 8 minut i 30 sekund;
- Zamknięte okna - pozbądź się wszystkich okien w ciągu 32 sekund.
Aby wziąć udział w tym zadaniu, musisz przełączyć się na Michaela, a następnie zlokalizować na mapie literę „L” (Lestera). Ukończ jednak wcześniej misję Komplikacje.Lester to Twój stary współpracownik. Ze względu na to, że jesteś w niemałych tarapatach, jesteś niejako zmuszony do tego, aby z nim porozmawiać. Co zrobisz po dotarciu na miejsce. Lester da Ci pracę, która polegać będzie na przebraniu się za informatyka i wejściu do budynku Lifeinvadera. Jedź do punktu na mapie, a tam się przebierz w jakąś koszulkę i spodenki.
Wróć do samochodu i jedź na kolejne miejsce docelowe. Tam musisz udać się do tylnego wejścia, gdzie odpali się scenka przerywnikowa. Porozmawiaj chwilę, a następnie idź za swoim nowym „kumplem”. Wreszcie dojdziecie do pokoju pełnego komputerów. Zasiądź do jednego z nich, pozamykaj wszystkie okna, a wreszcie dostrzeżesz ikonę antywirusa. Wyczyść z jego pomocą komputer.Na mapie pojawi się wówczas kolejny punkt nawigacyjny. Udaj się do niego i podłóż ładunek wybuchowy pod znajdujący się tam prototyp telefonu. Wyjdź z budynku i wróć do domu. Zacznij oglądać telewizję i przełącz na kanał, na którym jest reklama telefonu. Kiedy Jay Norris chwyci go w dłoń, włącz swój telefon (na krzyżaku w górę), przejdź do kontaktów i zadzwoń do Jaya. Misja zostanie zakończona.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1672 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?