Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Szybka robota - wykonanie - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Uziemiony - zestrzel helikopter jako Trevor;
- Strzały w głowę - zabij 12 wrogów strzałami w głowę;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 60%;
- Przełącznik - przełącz postać 10 razy.

Aby rozpocząć tę misję musisz najpierw wykonać wstęp do Szybkiej roboty, a następnie 4 zlecenia oznaczone ikonami „Hs” (Holownik, Maski, Kombinezony, Śmieciarka) oraz ukryć samochód, potrzebny do ucieczki.
Jedź na ikonę „H” na mapie, a gdy będziesz na miejscu odpali się scenka przerywnikowa. Po niej przejmiesz kontrolę nad Michaelem, którym musisz wsiąść do śmieciarki i udać się na miejsce wskazane na mapie. Odpali się tam krótki przerywnik, a po nim będziesz musiał podjechać jeszcze kawałek i zablokować oba pasy ruchu, prostopadle do krawężnika.
Włączy się kolejna scenka przerywnikowa, a po niej będziesz musiał staranować furgonetkę Franklinem. Wyjdź z holownika i przyklej na tyle furgonetki lepką bombę. Wycofaj się następnie kawałek i zdetonuj bombę wciskając „w lewo” na krzyżaku. Po wybuchu zaczną zjeżdżać się gliniarze. Przygotuj się więc do walki. Przełączaj się pomiędzy Michaelem, Trevorem i Franklinem, eliminując stróżów prawa. Gra będzie cały czas wskazywać postaci, na które masz się przełączać. Trevor będzie musiał dwukrotnie strzelać ze snajperki do gliniarzy na dachach, a nawet zestrzelić helikopter, wykorzystując wyrzutnię.
Wreszcie dowiesz się, że nadszedł czas na ucieczkę. Przełącz się wówczas na Franklina i pędź do ciężarówki, którą musisz dojechać do punktu ucieczki. Na miejscu wyjdź ze śmieciarki i zniszcz ją, np. bombami lepkimi. Na koniec wsiądź do samochodu, który wcześniej sobie przygotowałeś. Może Cię zacząć gonić policja, ale jeśli wybrałeś szybkie auto, uciekniesz bez problemu.
 
Gra przełączy się na Michaela, jadącego do domu Devina. Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa, po której spotkasz się z Devinem, a następnie wrócisz do swojego samochodu. Tam misja dobiegnie końca, a ty zyskasz nowy kontakt, Devina.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2178 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?