Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Rola życia - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Ani draśnięcia - dostarcz JB 700 z minimalnymi uszkodzeniami;
- Najwyższa prędkość - osiągnij maksymalną prędkość na JB 700;
- Cicha zmiana obsady - ogłusz aktora atakiem z ukrycia;
- Przedwczesny katapulciarz - użyj katapulty w ciągu 10 sekund;
- Drugie uderzenie - przejedź aktora podczas ucieczki JB 700.
 
Aby rozpocząć tę misję, musisz najpierw ukończyć zadanie Caida Libre. Gdy to zrobisz, gra automatycznie przełączy się na Franklina, a na mapie dostrzeżesz literę „D”. Właśnie tam musisz się udać.Na miejscu zadzwoni do Ciebie Molly. Po rozmowie przeskoczyć musisz przez ogrodzenie, następnie znajdź aktora. Ogłusz go i zwiń jego ciuchy, aby w miarę spokojnie poruszać się po terenie studia nagrań. Do aktora zakradnij się od tyłu i wciśnij kółko/B na padzie, aby go ogłuszyć, po czym Franklin zmieni ubiór.Teraz nie pozostaje nic innego, jak odnaleźć samochód i do niego wsiąść, a następnie jak najszybciej znikać! Nie będzie to niestety zbyt łatwe, bo obok będziesz miał kobietę, która spróbuje Ci przeszkadzać. Ponadto będziesz też ścigany. Zgub więc najpierw ochronę studia. Wykorzystaj do tego kolce, które upuszczasz na drogę wciskając lewą gałkę analogową. Wreszcie Franklin znajdzie też przycisk, pozwalający wystrzelić siedzenie pasażera. Wciśnij kwadrat/X aby to zrobić. Po chwili zadzwonisz do Molly, a ona powie Ci gdzie masz przywieść pojazd.

Na miejscu wjedź do garażu, a po chwili pojawi się Lamar, bredzący coś do Ciebie i Twojego zleceniodawcy. Scena dobiegnie końca, a wraz z nią misja.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1657 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?