Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Ammu-Nation - wiki Grand Theft Auto V


Sklepy Ammu-Nation to nieodzowna wizytówka serii. Nie może ich więc także zabraknąć w GTA V. To właśnie tutaj protagoniści zaglądają po to, aby uzupełnić zapasy amunicji, jak również zakupić całkiem nowe uzbrojenie oraz pancerze kuloodporne.

Po wejściu do sklepu można rozglądnąć się po trzech różnych regałach. Ten na wprost od wejścia oferuje broń oraz amunicję. Po podejściu do lady widzimy ścianę pełną oręża, a przebierając pomiędzy poszczególnymi modelami możemy się zdecydować na zakup. Co istotne, bronie można modyfikować dokładając tłumiki czy powiększone magazynku. Ponadto da się także zmienić kolor giwery, dopasowując go do własnych preferencji.

Niektóre sklepy Ammu-Nation dysponują strzelnicami, w których na spokojnie można poćwiczyć korzystanie z broni palnej. Jest to o tyle ważne, że strzelanie jest jednym z współczynników określających umiejętności główncyh bohaterów gry.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 991 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?