Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Trevor Philips Industries - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Liczba ofiar - zabij 32 wrogów;
- Nieoznaczony - ukończ z minimalną utratą zdrowia i pancerza;
- Złomiarz - zniszcz 6 pojazdów;
- Czas - ukończ w czasie 4 minut i 30 sekund.

Aby móc rozpocząć tę misję, najpierw wykonaj zadanie Pan Philips. Następnie poczekaj na telefon od Rona, a później zmierzaj w kierunku litery „C”, która powinna się pojawić na mapie.Na miejscu dojdzie do bójki, po czym spotkasz się z niejakim Tao Chengiem. Razem z nim i z jego tłumaczem wybierzecie się do miejsca, w którym tworzona jest metaamfetamina. Na miejscu rozpocznie się niemała zadyma. Aztekowie pojawią się aby pomścić Ortegę. Musisz sobie poradzić z atakiem. Korzystaj więc z beczek oraz zasłon. Po kilku minutach wszystko powinno być już w należytym porządku.W pewnym momencie będziesz musiał podążać za Kuchtą, eliminując przeciwników. Staraj się trzymać kumpla i korzystać z zasłon. W pewnym momencie Kuchta będzie miał też dla Ciebie granatnik, podejdź więc do niego, a otrzymasz naprawdę solidne narzędzie do eksterminacji oponentów. Kiedy zejdziecie wreszcie na dół, schowaj się za blatem.

Kiedy wrogowie polegną, a część ucieknie, wróć do miejsca, w którym ukryłeś Chenga oraz jego tłumacza, co odpali kolejną scenkę przerywnikową, jednocześnie kończąc misję.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1435 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?