Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (143)Kupię (218)

Ktoś wspominał o jodze - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 15 minut;
- Wojownik - wykonaj bezbłędnie pierwszą pozycję jogi;
- Trójkąt - wykonaj bezbłędnie drugą pozycję jogi;
- Chwalmy słońce! - wykonaj bezbłędnie trzecią pozycję jogi.
 
Aby mieć możliwość wykonania tej misji, musisz przełączyć się na Michaela i mieć zaliczone zlecenie Dzień żywego trupa. Jak już wcielisz się w Michaela, jedź na literkę „M” na mapie. Na miejscu odpali się oczywiście scenka przerywnikowa.Po niej zostaniesz zaproszony do uczestniczenia w zajęciach jogi. Postępuj oczywiście za instrukcjami pojawiającymi się na ekranie, wciskając odpowiednie przyciski. Dzięki temu, po trzech seriach, zajęcia dobiegną końca. Pojawi się oczywiście kolejna scenka przerywnikowa, a ty będziesz mógł wrócić do domu. Do pokoju Jimmy’ego, konkretnie.Następnie zejdź na dół i idź do samochodu. Tam pojawi się punkt kontrolny, do którego musisz się dostać, co oczywiście zrób. Dotrzesz do Burger Shota. Tam dostaniesz paczkę od handlarza narkotyków – kumpla Jimmy’ego. Wróć następnie do domu Michaela. Po drodze zaczną się dziać z Tobą dziwne rzeczy. Świat zacznie zmieniać kolory i ciężko Ci będzie prowadzić. Wreszcie Michael stanie, a Jimmy wypchnie go z samochodu.
Wizje przybiorą na sile. Będziesz widział jakieś małpy, światła z nieba, aż wreszcie spodek kosmitów. Trafisz na pokład statku pozaziemskiego, gdzie obcy przeprowadzać będą na Tobie jakieś badania. Następnie z powrotem trafisz na ziemię. Leciał będziesz ponad ulicami Los Santos. Skieruj więc głowę w dół, musisz bowiem uderzyć w glebę, aby się obudzić. Gdy to zrobisz będziesz znajdował się na trawniku. Podwędź pobliski rower i wróć do siebie. Tam, w kuchni, znajdziesz list od żony. Michael go przeczyta, po czym misja dobiegnie końca.
 
Uwaga: Po zadaniu tym będziesz w stanie ćwiczyć jogę. Na mapie pojawi się stosowny znacznik.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2063 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?