Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Chop - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Ani draśnięcia - staraj się nie uszkodzić furgonetki Lamara;
- Pieskie życie - bądź Chopem przez 10 sekund;
- Wyćwiczony refleks - zrób użytek ze specjalnej zdolności Franklina przez 7 sekund.

Aby rozpocząć realizację tej misji, musisz mieć ukończoną misję Konfiskata. W pewnym momencie na domu Franklina pojawi się litera F, właśnie tam musisz zmierzać.

Uwaga: Jeśli misja nie chce Ci się włączyć, zrób najpierw zadanie „Nieznajomych i dziwaków”, dostępne naprzeciwko domu Franklina. Oznaczone jest symbolem pytajnika.Kiedy dotrzesz do domu Franklina włączy się scenka przerywnikowa. Pojawi się Lamar oraz Chop, wierny pies. Kiedy rozmowa dobiegnie końca, podążaj za Lamarem. Dotrzecie wreszcie do furgonetki, którą Franklin będzie miał prowadzić, wsiądź więc za kierownicę, poczekaj na Lamara i jedź w miejsce wskazywane przez nawigację. Na miejscu zaparkuj na znaczniku, a włączy się kolejny przerywnik.Skończy się on pościgiem. Musisz jak najszybciej wskoczyć do vana i ruszyć w pościg za uciekającym motocyklistą. Van niestety nie jest najszybszy, ale korzystając z umiejętności specjalnej Franklina powinieneś sobie poradzić. W pewnym momencie motocyklista spadnie ze swojego pojazdu i będzie uciekał na piechotę. Przez chwilę go goń, przeskakując przez ogrodzenia i niszcząc drewniane blokady. Następnie zmień postać na Chopa i bądź w jego ciele około 10 sekund, aby dodatkowe założenie misji spełnić. Wróć później do Franklina i przeszukuj okoliczne wagony.Kiedy Chop znajdzie sobie kumpla, podejdź i przegoń drugiego psa, a potem wróć znowu do wagonów. Wreszcie znajdziesz w jednym z nich motocyklistę, co sprawi, że włączy się kolejny przerywnik. Gdy dobiegnie on końca, jedź do ostatniego punktu nawigacyjnego, domu Lamara. Niestety całość nie przebiegnie tak, jakby sobie tego życzył Lamar, a „D” odejdzie wolno. Na mapie pojawi się natomiast kolejny punkt kontrolny. Kieruj się na niego. Tam misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2132 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?