Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Franklin i Lamar - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Ani draśnięcia - nie możesz uszkodziś skonfiskowanego auta;
- Skoncentrowany kierowca - korzystaj ze specjalnej zdolności Franklina przez 7 sekund;
- Zwycięzca - wygraj wyścig z Lamarem;
- Przybywamy w pokoju - przejeżdżając przez studio, uważaj na ludzi.Misja rozpoczyna się od rozmowy Michaela z psychiatrą, a następnie oglądamy świetnie przygotowane miasto Los Santos, by przejść do wykonywania zlecenia, w którym tym razem uczestniczy czarnoskóry Franklin. Kiedy skończy się przerywnik, idź za kumplem Franklina, Lamarem, aż dotrzecie do dwóch samochodów. Wybierz sobie jeden z nich i weź udział w wyścigu.Wreszcie dojedziesz do celu, co spowoduje odpalenie animacji. Po chwili będziesz miał na ogonie policję, której musisz się pozbyć jeśli chcesz zakończyć zadanie. Zasięg policji oraz wszystkie krążące po mieście jednostki dostrzeżesz na mapie, więc obserwuj ją. Gdy wreszcie policja nie będzie Cię mogła dostrzec schowaj się w jakiejś bocznej alejce i poczekaj, aż spadnie Ci poziom Wanted. Wróć wtedy samochodem do sklepu, w którym pracujesz i poczekaj, aż dobiegnie końca scenka przerywnikowa.Idź teraz na tyły salonu. Znajduje się tam biały samochód. Wsiada do niego Lamar, a następnie ty także możesz do niego wskoczyć. Jedź wówczas we wskazane miejsce, a tam włączy się scenka przerywnikowa. Franklin będzie spacerował po swoim domu, gdzie dowiesz się, że możesz zapisywać tutaj grę (wykorzystując telefon), możesz zmienić ubrania w garderobie oraz przespać się w wyrku, przyspieszając przebieg czasu.

Uwaga: W tym momencie na mapie pojawiają się salony fryzjerskie. Znajdziesz je poszukując symbolu nożyczek. Tam możesz zmienić uczesanie. Przespaceruj się po domu, w kuchni dostrzeżesz apteczkę (jeśli jesteś ranny, może się przydać), jak również piwo, którego możesz się napić. Wyjdź wreszcie z domu.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2022 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?