Grand Theft Auto V

ObserwujMam (486)Gram (155)Ukończone (140)Kupię (218)

Skok na Merryweather - frachtowiec - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Strzały w głowę - zabij 12 wrogów strzałami w głowę;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80%;
- Ninja - zabij 12 wrogów z ukrycia;
- Łowca kontenerów - znajdź kontener w ciągu 60 sekund;
- Bez alarmów - dostań się do wnętrza statku, unikając wykrycia.
 
Wykonaj zlecenia Zwiad w porcie i Mała podwodna. Poczekaj następnie na Telefon od Wade’a, który powie Ci o spotkaniu. Zmierzaj wówczas na literę „H” na mapie. To samo musisz zrobić, jeżeli przełączysz się na Michaela lub Franklina.Po dość długiej scence przerywnikowej, zejdź na dół i wsiądź do samochodu (jakiegokolwiek), a następnie kieruj się do miejsca wskazywanego na mapie. Konkretniej rzecz ujmując, na most. Po drodze Franklin dostanie nową broń, z celownikiem termicznym. Na miejscu, musisz zejść na bok mostu, a następnie znaleźć sobie dogodne miejsce do strzelania. Włączy się scenka przerywnikowa i przejmiesz kontrolę nad Franklinem.Zacznij zerkać po pokładzie statku. Termowizję włączysz wciskając „w prawo” na krzyżaku pada. Ustrzel dwóch przeciwników (da się jednym strzałem) po prawej stronie, a gra przełączy się na Michaela, który będzie musiał podkładać na statku ładunki wybuchowe (prawy trigger). Pierwszy na podporze, drugi na pierwszym maszcie. Uważaj, aby nie robić hałasu, bo zostaniesz wykryty, co istotnie skomplikuje zadanie. Możesz też przełączyć się na Franklina i po prostu eliminować oponentów, zagrażających Michaelowi – wybór należy do Ciebie.
 
Uwaga: Jeśli w trakcie misji Franklin nie będzie korzystał ze zbliżenia, wciśnij i przytrzymaj lewy trigger, a potem naciskaj góra/dół na krzyżaku, aby zbliżyć widok.
 
Wreszcie Michael wejdzie do środka, a na horyzoncie zaczną pojawiać się kolejni strażnicy, eliminuj jak najwięcej – szczególnie gdy Michael wybiegnie z wnętrza statku, musisz oczyścić mu drogę. Wreszcie dostaniesz informację o tym, że masz zdetonować ładunki. Zrobisz to wchodząc do telefonu i wybierając z kontaktów opcję „Detonacja”.Po krótkiej scence przerywnikowej będziesz grał Michaelem. Płyń w stronę źródła sygnału widocznego na mini-mapie. Wreszcie dotrzesz do celu, a gra przełączy się na Trevora, siedzącego w batyskafie. Kieruj się z nim na punkt pod wodą. Jak dotrzesz do przedmiotu, po prostu uderz w niego spodem, aby go podczepić pod batyskaf. Następnie zmierzaj w kolejny punkt nawigacyjny na mapie.Na koniec odpali się długaśna scenka przerywnikowa, z której niestety nie wyniknie nic dobrego, ale co zrobić.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2830 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?