Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (155)Ukończone (146)Kupię (216)

Wielka fucha - subtelne - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Strzały w głowę - zabij 20 wrogów strzałami w głowę;
- Sygnałowy - zmień światła mniej niż 10 razy;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 60%.
 
Wykonaj najpierw zlecenie Krach, a na końcu wybierz wariant „Subtelny”. Potem ukończ misje Kolczatki oraz Gauntlet (wszystkie trzy). Przełącz się na Michaela i zmierzaj do litery „H” na mapie. Po drodze odwiedź jakiś sklep Ammu-Nation, aby uzupełnić zapasy amunicji i kupić kamizelkę.Na miejscu wejdź oczywiście do klubu ze striptizem. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa. Po niej musisz wejść do samochodu i udać się do tunelu zanim wybije godzina 8:00. Na miejscu pozostaje czekać na ciężarówki. Wreszcie nadjadą one od tyłu. Wówczas musisz zrzucić kolczatkę na drogę (wciskając „w prawo” na krzyżaku) i nieco się odsunąć, niezbyt daleko. Ciężarówki najadą na kolczatkę, tracąc kontrolę. Wówczas wysiądź ze swojego auta i idź postraszyć strażników. Po chwili włączy się przerywnik.Po scence musisz udać się do banku. Tam odpali się oczywiście kolejny przerywnik, podczas którego ekipa zaparkuje samochody. Następnie podążaj za kierownikiem banku. Wreszcie dostaniesz się do skarbca. Tam idź dalej za kierownikiem, aż dotrzesz do całej fury złota. Wywieź je ze skarbca. Zwieź na dół windą, wsiądź do furgonetki i w drogę. Sprawy nieco zaczną się komplikować. Wówczas gra przełączy się na Franklina.Włączy się wtedy specjalny system, pokazujący rozkład świateł drogowych w mieście. Staraj się kierować nimi w taki sposób, aby Trevor i Michael mogli przejeżdżać przez skrzyżowania, a ekipa Merryweather była przyblokowana. Wreszcie powinno Ci się udać dotrzeć do celu, a wówczas gra przeskoczy znowu na Michaela i Trevora.Podczas kolejnej scenki przerywnikowej ekipa będzie przenosić złoto do zdobytych wcześniej samochodów, Gauntletów. Niestety sytuacja nieco się skomplikuje, bo najemnicy i tak znajdą naszą gromadkę. Rozpęta się wówczas niewielka wojna. Zwracaj uwagę na proponowane postaci oraz na snajperów. Będziesz się musiał nimi jak najszybciej zajmować. Wreszcie pozbędziesz się bandziorów, ale gliniarze dowiedzą się o skoku i będziesz musiał zostawić resztę złota, wsiadając do Gauntletów i uciekając. Wreszcie wjedziesz na pokład ciężarówki, uciekając gliniarzom.
Gdy gra odda Ci sterowanie musisz udać się do domu Michaela, gdzie spotka wszystkich Lester. Następnie włączy się scenka przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2793 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?