Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Safari na dzielni - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 7 minut;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%;
- Strzały w głowę - zabij 12 wrogów strzałami w głowę.

Wykonaj misję Trzech wspaniałych, a następnie przełącz się na Franklina i jedź do miejsca, w którym jest „F” na mapie.Zacznie się oczywiście od scenki przerywnikowej, podczas której pojawi się Trevor. Po scence wejdź do furgonetki i jedź na miejsce wskazywane przez punkt nawigacyjny. Tam wyjdź z furgonetki i idź do domu, gdzie odpali się scenka przerywnikowa. Po niej będzie niezła zadyma, przygotuj więc jakąś dobrą broń.

Pojedynek przebiegał będzie dość długo, a Twoim zadaniem jest przedzieranie się wzdłuż ulicy. Pamiętaj, że możesz się przełączać pomiędzy postaciami, jeśli trafisz w miejsce, z którego nie będziesz mógł ostrzelać gangsterów. Wreszcie na horyzoncie pojawią się gliniarze. Podążaj wówczas za Lamarem.Dobiegniesz wreszcie do rzeki, a tam wsiadaj na skuter wodny i ciśnij do przodu. Wreszcie ekipa się w pewnym momencie rozdzieli. Pościg (trzygwiazdkowy) policyjny możesz zgubić zarówno na skuterach, jak i samochodem, zdecydowanie łatwiej jest jednak dostać się na brzeg, znaleźć auto i z jego pomocą czmychnąć. Wreszcie pozbędziesz się gliniarzy, a Trevor poprosi Cię o to, abyś podrzucił go do klubu ze striptizem.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1448 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?