Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Ojciec i syn - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Błyskawiczny chwyt - ocal Jimmy'ego przed upadkiem w ciągu 10 sekund;
- Ani draśnięcia - nie zniszcz w ogóle samochodu Amandy.Aby rozpocząć tę misję musisz najpierw przełączyć się z powrotem na Franklina, a następnie udać się do Michaela. Jego apartament namierzysz dzięki literce M, znajdującej się na mapie. Jak dotrzesz na miejsce, rozpocznie się misja. Zobaczysz przed sobą opalającego się Michaela, podejdź do niego, a rozpocznie się scenka przerywnikowa. Po jej zakończeniu nie będziesz już Franklinem, ale Michaelem. Wtedy zadzwoni do Ciebie Jimmy. Dowiesz się, że chłopak jest w tarapatach, a ty musisz spróbować mu pomóc.


 
Wsiądź do samochodu i jedź na miejsce wskazane na mapie, w Pacific Bluffs. W pewnym momencie dostrzeżesz, że łódź jest przewożona na pokładzie samochodu, oczywiście złodzieje uciekają z nią, a w środku jest Jimmy. Michael wpada na pomysł, że nieco zbliży się do jachtu, a Franklin wskoczy na jego pokład. Przybliż się więc do tyłu samochodu, a Franklin przeskoczy. Jadąc w pobliżu możesz strzelać, korzystając z lewego bumpera (LB, L1). W pewnym momencie zauważysz, że Jimmy zwisa z jachtu. Musisz wówczas się zbliżyć do znacznika na ekranie i przez pewien czas utrzymać tę pozycję. Gówniarz wpadnie wówczas do Twojego auta. Na koniec musisz jeszcze pomóc Franklinowi. Ponownie zbliż się do Ciężarówki, a ten przeskoczy do samochodu.Niestety auto, którym jedziecie zacznie się psuć, a wówczas na ekranie pojawi się nowy znacznik, wskazujący miejsce docelowe. Będzie nim warsztat, w którym naprawisz ledwie zipiącą furę. Oglądnij scenkę przerywnikową, napraw auto, a potem odwieź następnie Jimmy’ego do domu. W ten sposób zakończysz misję.
 
Uwaga: Na mapie odblokowane zostaną miejsca, w których będziesz w stanie naprawiać oraz tunningować samochody.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2015 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?