Grand Theft Auto V

ObserwujMam (493)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Jak na szkoleniu - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Nie zatrzymuj mnie - ukończ bez zatrzymania akcji serca pana K.
- Porażenie - poraź prądem pana K.
- Ból zęba - wyrwij ząb panu K.
- Klucz - przywal panu K. kluczem francuskim;
- Zgodnie z przepisami - przytop pana K.
 
Aby rozpocząć tę misję wykonaj zlecenie Trzech wspaniałych i odbierz telefon od nieznanego numeru, jeśli grasz Trevorem; albo od Steve’a, jeśli grasz Michaelem. Osoba po drugiej stronie wskaże Ci miejsce, w które masz się udać.Po rozmowie udaj się na miejsce, wskazywane na mapie. Tam odpali się scenka przerywnikowa, dość długa. Po niej Trevor będzie zajmował się torturowaniem pana K, natomiast Michael dostanie swoje własne zadanie i punkt na mapie, w który musi się dostać. Wsiądź więc nim do samochodu i jedź do celu. Na miejscu okaże się, że to niewłaściwy dom, a akcja przełączy się na Trevora.Zrób Panu K wszystko, co przychodzi Ci do głowy, a konieczne jest do wykonania zlecenia w 100%. Zwracaj jednak uwagę na jego serce, wciskając regularnie kółko lub B na padzie. Inaczej możesz doprowadzić tego, że facet zwyczajnie w świecie odjedzie. W pewnym momencie akcja przełączy się z powrotem na Michaela.

Masz kolejny adres, do którego musisz się udać. Wejdź więc do samochodu i kieruj się do punktu nawigacyjnego. Wreszcie dojedziesz gdzie trzeba, a tam ponownie akcja przełączy się na Trevora, który zajmie się torturowaniem Pana K. Po chwili znowu jesteś Michaelem, trzymasz snajperkę w dłoni, a Twoim zadaniem jest znalezienie opisanego przez Pana K człowieka. Średniego wzrostu, średniej budowy, ciemnej karnacji. Niestety wiele Ci to nie mówi. Dlatego ponownie przełącz się na Trevora, tym razem ręcznie.Dzięki kolejnemu fragmentowi przesłuchania dowiadujesz się, że koleś ma brodę. Znowu jesteś Michaelem i szukasz celu. Niestety wciąż wiesz za mało, ponownie przełącz się więc na Trevora i kontynuuj przesłuchanie. Dowiadujesz się, że Twój cel bardzo dużo pali i jest leworęczny. Wtedy gra znowu przełącza się na Michaela, a ty musisz znaleźć kolesia, o którym mowa. Będzie to koleś w czerwonej koszuli, opary o balkon, palący papierosa. To właśnie jego sprzątnij. Wrócisz po chwili znowu do Trevora. Jeśli Pan K stracił przytomność skorzystaj z adrenaliny. Jeśli nie, włączy się wówczas scenka przerywnikowa. Trevor wsiądzie do samochodu, a na mapie pojawi się marker. Zmierzaj do celu, czyli na lotnisko. Wysadzisz pasażera, a misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2593 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?