Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (146)Kupię (217)

Wykolejeni - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 11 minut i 30 sekund;
- Najwyższa prędkość - osiągnij najwyższą prędkość na Sanchezie;
- Lepszy niż CJ - wyląduj na pociągu przy pierwszym skoku.

Aby móc wykonać tę misję zrealizuj najpierw zadanie Skok w Paleto. Przełącz się na Michaela, odszukaj na mapie literkę „T” i kieruj się na nią.Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa. Po niej przejmiesz kontrolę nad Trevorem. Weź motor i zmierzaj do miejsca wskazanego na mapie. Tam będziesz musiał wskoczyć na pokład pociągu. Gdy znajdziesz się na górze, jedź do przodu, w kierunku lokomotywy. Po krótkiej scence przerywnikowej będziesz sam prowadził pociąg.Po chwili akcja przełączy się na Michaela, płynącego pontonem. Udaj się na nim pod most kolejowy. Gdy będziesz w pobliżu włączy się kolejna scenka, a po niej musisz na drzwiach kontenera położyć ładunek wybuchowy. Zmienisz na niego wciskając kwadrat / X na padzie. Następnie wciśnij lewy bumper i wyceluj, a rzuć prawym bumperem. Detonacja to „w lewo” na krzyżaku.

Za moment znowu przełączysz się na Trevora, który będzie musiał ochronić Michaela przed najemnikami. Będą się oni pojawiać zarówno na łodziach, jak i w helikopterach. Pamiętaj o specjalnej umiejętności Trevora, która wzmacnia strzały i obniża przyjmowane obrażenia. Kiedy pojawią się snajperzy, zmień broń na snajperkę i szukaj ich na pokładzie mostu, włącz termowizje (w lewo na krzyżaku). Z helikopterem możesz się uporać w ten sam sposób.Wreszcie Michael coś znajdzie i podpłynie po Trevora pontonem. Wsiądź wówczas do niego. Znowu pojawią się najemnicy, a ty, kontrolując Trevora, staraj się do nich strzelać. Na koniec znowu będziesz grał jako Michael, zmierzając na ląd. Tam włączy się przerywnik, kończący misję. Po chwili odbędzie się konferencja telefoniczna, odbierz więc. Na mapie pojawi się kolejne zlecenie, oznaczone literką „B”.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2042 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?