Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Wiertło - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Cichy złodziej - ukradnij Cuttera, unikając wykrycia;
- Czas - ukończ w czasie 5 minut.

Aby rozpocząć tę misję musisz ukończyć misję Krach, a następnie przełącz się na Michaela i jedź w miejsce, w którym znajduje się litera „H” na mapie. Na końcu scenki przerywnikowej musisz wybrać opcję „Oczywiste”.

Najpierw znajdź jakiś samochód do ucieczki, a potem pojedź do Los Santos Customs i zainwestuj w niego nieco kasy, ulepszając wszystko co się da. Potem jedź do punktu wskazywanego na mapie. Tam wyjdź z samochodu i kieruj się na znacznik „Hs”. Na teren działania wejdziesz przez jedną z bram. Bądź oczywiście ostrożny, aby nie dała Ci w kość ochrona. Wreszcie dostrzeżesz wiertło, a przy nim zauważysz ochroniarza do zneutralizowania. Po drugiej stronie maszyny, za rogiem jeszcze jednego. Dokładnie sprawdź teren, pozbądź się wszystkich strażników. Dopiero gdy jesteś pewny, że nikogo nie ma w pobliżu wsiądź do ciężarówki i kieruj się do punktu wskazywanego na mapie. Jeśli wywołałeś alarm, będą cię gonić gliniarze. Ucieknij do jakiejś alejki i przeczekaj.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1155 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?