Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Trzecie wyjście - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 21 minut i 30 sekund;
- Strzały w głowę - zabij 20 wrogów strzałami w głowę;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%;
- Klej, wiej... Bum! - zabij Chenga bombą przylepną;
- Lobotomia ołowiem - zabij Steve'a Hainesa strzałem w głowę;
- Długaśny sierpowy - zabij Długasa w walce wręcz.

Trzeci, najtrudniejszy i najdłuższy wariant wymaga od Ciebie zlikwidowania dość szerokiego grona oszołomów. Ukończ misję Wielka fucha, a następnie przebrnij przez Wstęp do finału i wybierz opcję „C”, czyli Życzenie śmierci.Po krótkiej rozmowie na mapie pojawi się ikona „L”, do której musisz się dostać, aby spotkać Lestera. Tam włączy się scenka przerywnikowa, w której Franklin wyjaśni sytuację Lesterowi – nie będzie to wyglądało zbyt dobrze. Po scence wyjdź na zewnątrz, wsiądź do auta i jedź do huty, po drodze zgarnij Lamara z jego domu. Na miejscu wyjdź z auta i wejdź do huty, powinni tam już czekać Michael i Trevor. Po kolejnej scence przygotuj się na zadymę.W jej trakcie o pomoc poprosi Cię Lamar, przełącz się na Franklina i zmierzaj do niego. Po chwili okaże się, że Trevor też jest w tarapatach, przełącz się na Michaela i poszukaj go. Wreszcie w środku będzie względnie czysto, a wówczas udasz się Trevorem i Michaelem na zewnątrz. Biegnij na górę, za niebieską kropką – kumplem. Wyjdziecie na zewnątrz, a tam kolejna zadyma. Jak zjawi się helikopter, to sięgnij po jakąś wyrzutnię i pozbądź się go. Strzelaj, aż wreszcie dojdzie do zgrupowania przy głównym wejściu.
 
Odpali się scenka, w której trójka bohaterów zorganizuje swoje działania. Zdecydują kogo muszą uciszyć, żeby wreszcie mieć spokój. Po rozmowie wszyscy pojadą sprzątnąć konkretną osobę. Najpierw Franklin, który ma sprzątnąć pana Chenga, najlepiej przy pomocy lepkiej bomby. Rzuć ją przy wyjeździe z klubu plażowego, a następnie zdetonuj jak samochód na nią wjedzie i po sprawie.Długasem zajmie się Michael. Najlepiej sprzątnąć go w walce na pięści, jeśli chcesz misję zakończyć na 100%. Kumplami Długasa możesz się oczywiście zając w klasyczny sposób, czyli z wykorzystaniem broni palnej.


 
Ostatni jest Steve i Trevor. Steve’a zlikwiduj strzałem w głowę. Steve siedzi na karuzeli, skorzystaj więc ze snajperki, bądź jednak ostrożny, nie podchodź zbyt blisko. Na koniec ucieknij przed glinami i po sprawie. Chociaż nie, nie do końca…Został jeszcze Devin. Na mapie pojawi się żółty znacznik wskazujący miejsce jego rezydowania. Udaj się tam. Nie zabijaj go jednak, a porwij. Potem jedź na miejsce spotkania.
 
W ten oto kończysz wątek fabularny Grand Theft Auto V i nadal masz wszystkich trzech bohaterów do wyboru, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych zakończeń, kiedy jeden z nich niestety odpada.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3101 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?