Grand Theft Auto V

ObserwujMam (493)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Przeloty pod mostami - mapa - wiki Grand Theft Auto V


Drugie z wyzwań lotniczych, dostępnych w GTA V polega na tym, aby przelatywać pod mostami, najlepiej helikopterem. Mosty będące częścią wyzwania zaznaczone są na mapie poniżej. Jeśli chcesz ukończyć grę na 100% musisz wykonać 25 przelotów, jeśli jednak chcesz wszystkie osiągnięcia tudzież Trofea, musisz wykazać się umiejętnościami aż 50 razy.
 
Do podjęcia próby zwycięstwa w tym wyzwaniu najlepiej wykorzystać Trevora, albo wysłać jedną z pozostałych postaci do szkoły pilotażu. Umiejętność ta jest bowiem tutaj konieczna. Warto też wyposażyć się w nieduży helikopter, np. Buzzard. Jest on niewielkich rozmiarów, dzięki czemu łatwiej zmieści się w ciasne przesmyki.
 
Przed wykonaniem wyzwania warto skorzystać z szybkiego zapisu w telefonie. W ten sposób, na wypadek śmierci, nie będziesz musiał ponownie przygotowywać się do przelotu. Będziesz od razu miał wszystko przygotowane. Przełączenie się pomiędzy postaciami naprawi uszkodzony, ale nie zniszczony śmigłowiec.


Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1060 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?