Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Multibójstwo - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Ekspresowe zabójstwo - zabij wszystkie cele tak szybko, jak to możliwe.

Wykonaj zadanie Zabójstwo w hotelu, nadal graj Franklinem, znajdź literę „L” na mapie i kieruj się na nią. Tutaj ponownie przyda Ci się snajperka, upewnij się więc, że masz ją przy sobie, a także zapas nabojów. Warto też wcześniej zainwestować w Debonaire Cigarettes, bo ich akcje dość mocno pójdą w górę. Możesz je wówczas sprzedać ze znacznym zyskiem.Teraz, jak już jesteś gotowy jedź do litery „L” na mapie, aby porozmawiać z Lesterem. Tym razem przez telefon. Dowiesz się, że musisz zlikwidować cztery osoby, a masz na to tylko 9 minut. Pędź więc najpierw do pierwszego celu. To koleś w pobliżu plaży, strasznie napakowany. Stań w pewnej odległości od niego i strzelaj ze snajperki.Druga osoba to znowu mężczyzna. Tym razem znajduje się on na jachcie, z kobietą. Uprawiają oni seks i niestety musisz im brutalnie przerwać. Ponownie zrób użytek ze snajperki. Po czym błyskawicznie znikaj w następne miejsce. Kiedy dotrzesz do trzeciej lokacji, rozglądnij się dookoła. Twój cel znajduje się na wieżowcu, myje tam szyby. Wyciąg więc snajperkę i ubij ławnika, a zostanie Ci już tylko jeden, ostatni. Pamiętaj, że wszystko robisz na czas, więc nie trać go zbyt dużo w żadnym miejscu.
Ostatni cel jest w ruchu, jedzie bowiem na motocyklu. Masz tutaj dwie możliwości. Albo wykorzystaj broń i zastrzel motocyklistę albo po prostu rozpędź się i uderz w niego. Upadek powinien załatwić sprawę.
 
Na koniec pozostaje odebrać telefon od Lestera, a misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1721 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?