Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Podsumowanie - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 7 minut;
- Strzały w głowę - zabij 18 wrogów strzałami w głowę;
- Fruwaj pan! - zestrzel ścigający cię helikopter.
 
Aby móc wykonać tę misję najpierw ukończ zadanie Napad na biuro. Przełącz się na Michaela i poszukaj litery „B” na mapie. Jeśli jej nie ma poczekaj aż zadzwoni Dave.Po dotarciu do ikony „B” poszukaj Dave’a. Wejdź przez główne drzwi do środka budynku, a następnie kieruj się na niebieski znacznik. Dave znajduje się na piętrze. Schody znajdziesz w lewym rogu. Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa, z której dowiesz się, że niestety nadal musisz pracować dla FIB.Po filmiku rozpęta się piekiełko, staraj się więc ubić jak najwięcej oszołomów, a następnie kieruj się na żółty znacznik na mapie. Kiedy zobaczysz przed sobą kolejny helikopter, gra przełączy się na Trevora, którym musisz pozbyć się pilota. Następnie postaraj się ubić jak najwięcej agentów, aby Michael w miarę spokojnie mógł uciec. Po chwili gra zasugeruje, abyś przełączył się na Michaela, co oczywiście uczyń i zejdź schodami na dół na plac. Jak zobaczysz kolejny helikopter, znowu przełącz się na Trevora i zajmij się pilotem. Następnie staraj się dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się Dave i chroń go. Znowu będzie helikopter i ponownie przyda się Trevor.
 
Po chwili Dave zacznie biec, a ty za nim. Udaj się na parking. Tam, jak pozbędziesz się agentów, wskakuj do jakiegoś samochodu i pędź w miejsce, wskazywane przez mapę. Niestety podróż przerwie śmigłowiec, musisz przed nim uciec. Wreszcie Ci się to uda i dotrzesz na miejsce, a tam spotkasz się z Trevorem. Po scence przerywnikowej misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1842 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?