Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Trevor - Josh - wiki Grand Theft Auto V


Josh jest agentem nieruchomości. Poznajesz go grając jako Trevor i wykonując zlecenia Nieznajomych i dziwaków.
 
Premia

Wymagania na złoto:
Brak
 
Jak spotkasz się z Joshem będziesz musiał zniszczyć 15 tabliczek konkurencyjnej agencji. Tablice te nie są wielkie. Są one fioletowo-białego koloru, a na nich widnieją białe i żółte napisy. Tabliczki przyczepione są do niewielkich drewnianych palików. Najlepiej je zniszczyć strzelając z jakiejś wytłumionej broni, najlepiej ze snajperki, będąc w pewnej odległości. Dopiero po ich zniszczeniu odblokują się kolejne misje.
 


Mapa wyższej rozdzielczości dostępna tutaj.
 
Podpisanie umowy

Wymagania na złoto:
- Niszczyciel - użyj broni ręcznej, by pobić Avery'ego;
- Schwytany - zatrzymaj samochód Avery'ego w ciągu 40 sekund.
 
Po wykonaniu zlecenia Premia i otrzymaniu wiadomości od Josha kup kij bejsbolowy, a następnie jedź we wskazane miejsce. Tam wyjdziesz na piętro motelu, a później wejdź do jakiegoś szybkiego auta. Na miejscu rozglądnij się, a powinieneś dostrzec kobietę, która zaprowadzi Cię do Twojego celu. Ten zacznie uciekać autem, goń go, przestrzel mu opony, a powinien się zatrzymać i wyjść z auta. Podejdź wówczas i przydzwoń mu kijem.
 
Upłynnienie majątku

Wymagania na złoto:
- Z deszczu pod rynnę - ukończ bez alarmowania gliniarzy;
- Piromaniak - rozlej benzynę idealnie za pierwszym podejściem.
 
Skończ misję Podpisanie umowy i czekaj na wiadomość od Josha. Gdy ją dostaniesz jedź na miejsce spotkania. Tam, po scence przerywnikowej, wejdź do samochodu Josha i jedź na miejsce. Przeskocz przez ogrodzenie posiadłości i idź na tyły domu. Znajdziesz tam grilla z butlą z gazem. Zacznij wylewać benzynę z kanistra, który zdobyłeś w aucie Josha. Lej po linii, za jednym podejściem. Następnie oddal się jak najdalej i strzel w ślad z wytłumionej snajperki. Wtedy nie zwróci na ciebie uwagi policja.
 
Zerwanie umowy

Wymagania na złoto:
- Uświniony szczur - zabij Josha przed ucieczką;
- Pościg - ucieknij zaparkowanym policyjnym Cruiserem.
 
Wykonaj zadanie Upłynnienie majątku, a następnie czekaj na wiadomość od Josha. Jedź do miejsca docelowego (tam gdzie wysadziłeś posiadłość). Josh Cię zdradzi, zwalając winę za wszystko na Ciebie. Będzie w towarzystwie gliniarzy. Zastrzel go więc, a później wsiadaj do radiowozu i uciekaj przed policją.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2480 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?