Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Robótka u jubilera - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Szybki chwyt - zgarnij łup w ciągu 50 sekund;
- Chroniony protegowany - ochroń Franklina podczas pościgu przy kanale Los Santos;
- Czysty przejazd - zwiń biżuterię ze wszystkich 20 gablot.
 
Aby rozpocząć realizację tej misji musisz najpierw wypełnić zlecenie Sprawdzanie jubilera, a następnie dodatkowe zadania, w zależności od tego, na jaki sposób realizacji zadania się zdecydowałeś. Jeśli wybrałeś opcję mądrą, musisz wypełnić zadania: Środek na Owady i Granaty Gazowe BZ. Jeżeli natomiast wybrałeś wariant głośny, to musisz mieć zaliczoną misję Karabinki.
 
Wariant cichy:Po scence przerywnikowej wsiądź do samochodu i jedź na miejsce misji. Dojedziesz do punktu, z pomocą którego wcześniej dostałeś się na dach salonu jubilerskiego. Tym razem, kontrolując Franklina, zrobić musisz to samo. Idź więc przed siebie, schodami do góry, a potem po drabinie. Wejdziesz wreszcie na podniesienie, a tam będziesz musiał trafić gazem BZ we wskazane miejsce, co oczywiście uczyń. Granatów masz tylko kilka, więc uważaj. Kropkę celownika umieść delikatnie ponad żółtym markerem, nie podnoś jej zbyt wysoko, bo chybisz. Wreszcie odpali się scenka przerywnikowa.Przeniesiesz się do salonu, nadal grając Franklinem. Podchodź do poszczególnych gablotek i wciskaj kółko lub B na padzie, aby je rozbijać i wykradać biżuterię. Postaraj się oczywiście zbić jak najwięcej gablotek, albowiem oznacza to najwyższy przypływ gotówki, którą dodatkowo musisz podzielić się z innymi członkami ekipy. Wreszcie sklep będzie pusty, a wówczas następuje ucieczka. Wsiadasz na motocykl i starasz się zgubić gliniarzy, jadąc za resztą ekipy. Poziom wanted to 4 gwiazdki. Pamiętaj, że jedziesz Franklinem i możesz korzystać z jego umiejętności spowalniania czasu. Wreszcie z ulic wjedziesz do kanałów, bądź tam bardzo ostrożny, nie jedź jakoś zbyt szybko, ale także niezbyt wolno. Przy najostrzejszych zakrętach, włączaj spowolnienie czasu i cały czas słuchaj swoich kompanów, dzięki czemu łatwiej dojedziesz do celu. Wreszcie wyjdziesz spod ziemi, a gra przełączy się wówczas na Michaela, prowadzącego ciężarówkę. Spychaj nią gliniarzy, wystarczy najczęściej jedno uderzenie. Wreszcie gliniarze odpuszczą, a na mapie pojawi się punkt nawigacyjny, do którego musisz się udać.
Na miejscu włączy się scenka przerywnikowa. Motocykle wjadą na ciężarówkę, a ty musisz teraz kierować się do Lestera, aby dokończyć misję. Jeśli wszystko poszło należycie, członkowie Twojej ekipy poprawili swoje umiejętności, a ty będziesz bogatszy. Misję zakończy oczywiście scenka przerywnikowa.
 
Wariant głośny:

Jeśli w misji Sprawdzanie jubilera wybrałeś wariant głośny napadu, a następnie wypełniłeś zlecenie Karabinki, napad na jubilera będzie nieco głośniejszy od wersji opisanej powyżej. Różnica będzie taka, że nie będziesz najpierw wspinał się na dach i korzystał z gazu usypiającego. Wsiądziesz do auta, dojedziesz do salonu i natychmiast rozpocznie się napad. Szybko niszcz gabloty, a później wsiadaj motocykl i uciekaj przed gliniarzami. Cała misja przebiega bowiem tak samo.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3327 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?