Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Wielka fucha - oczywiste - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Strzały w głowę - zabij 20 wrogów strzałami w głowę;
- Czas - ukończ w czasie 16 minut;
- Brzęk, brzęk - umieść złoto na pociągu w ciągu 30 sekund;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 60%.
 
Aby rozpocząć tę misję należy najpierw ukończyć misję Krach, a następnie na końcu animacji wybrać wariant „Oczywisty”. Trzeba też wykonać zlecenia Wiertło i Boczny tor. Warto też uzupełnić amunicję i kupić solidną broń dla każdej postaci z osobna. Aby zacząć wybierz się do znacznika „H”, na mapie, czyli do baru ze striptizem.
 
Kiedy skończy się przerywnik, przejmiesz kontrolę nad Michaelem. Musisz wówczas wejść do samochodu i kierować się w miejsce wskazywane przez punkt nawigacyjny. Gdy do niego dotrzesz przełączysz się na Franklina. Teraz, za pomocą wiertła (włączasz je wciskając „w prawo” na krzyżaku, a następnie przytrzymując prawy Trigger) wykonaj przejście do podziemi banku. W środku podłóż ładunki wybuchowe we wskazanych miejscach i zdetonuj je. Rozpęta się mała zadyma, a więc korzystaj z zasłon i ubijaj przeciwników, aby reszta ekipy miała czas na zebranie złota.
 
Wreszcie będziesz miał tyle złota, ile zdołała zgromadzić drużyna, a wówczas pojawią się śmigłowce. Nadal musisz oczywiście bezustannie walczyć, najpierw jako Trevor, a następnie jako Michael. Postaraj się zniszczyć śmigłowce, czy to z użyciem snajperek czy po prostu wyrzutniami rakiet. Po chwili powinieneś spotkać się z Franklinem. Ponownie rozkręci się zadyma, a następnie musisz dostać się schodami na wyższy poziom i do wyjścia. Na drugiej stronie zejdziesz na dół, a następnie na parking, gdzie pędź do wskazanego samochodu.
 
Pościgu nie będzie łatwo zgubić, niemniej jednak powinieneś sobie poradzić. Rób mnóstwo szybkich zakrętów i najlepiej ustaw sobie na mapie punkt nawigacyjny, może gdzieś blisko domu Trevora i kieruj się w tamtą stronę. Dobrym miejscem są też kanały Los Santos, tam też możesz wskoczyć.
 
Po zgubieniu pościgu zmienisz postać na Trevora, ściganego przez Merryweather. Kumpel zajmie się śmigłowcami policji, ustaw się więc w taki sposób, aby dał radę strzelać. Podleć następnie nad pociąg i wciśnij „w prawo” na krzyżaku. Ostatecznie leć w miejsce wskazywane na mapie, aby wylądować i zakończyć misję. Po tym odpali się scenka przerywnikowa.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2452 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?