Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Zwiad w porcie - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 20 minut;
- Pracownik miesiąca - ukończ bez uszkadzania pojemników;
- Idealny monitoring - zrób 3 zdjęcia łodzi, zgodnie z instrukcjami;
- Pracowity dzień - ukończ zadanie, nie zakłócając porządku w dokach.Ukończ najpierw misje Trzech wspaniałych, a także Jak na szkoleniu. Przełącz się następnie na Trevora i zmierzaj do literki „T” na mapie, chodzi o mieszkanie kuzyna Wade’a, u którego postanowiłeś się ulokować, wbrew woli gospodarza.Na miejscu włączy się oczywiście scenka przerywnikowa. Po niej, Ty, Wade oraz jego kuzyn wybierzecie się do portu. Po podjechaniu pod bramę poczekaj chwilę, aż portier ją otworzy. Następnie przejedź jeszcze kawałek i zaparkuj. Poczekaj, aż Wade wejdzie do budynku, a następnie podążaj za Floydem. Wreszcie dojdziecie do wózka, a tam skorzystaj z przycisku do wchodzenia do pojazdów (Trójkąt lub Y), aby wejść do kabiny. W środku kieruj się do zielonych punktów nawigacyjnych. Chwytak musisz umieścić nad kontenerem, aby go chwycić. Następnie przetransportuj ładunek we wskazane miejsce i wróć po drugi kontener.
Kolejny krok to wędrówka na szczyt dźwigu. Wyjdź więc z kabiny chwytaka i zmierzaj do kolejnego punktu na mapie. Wejdź na dźwig, a następnie zacznij nim operować wedle wskazówek. Ustaw odpowiednio chwytak, obniż go, a następnie zapnij, by wreszcie podnieść kontener go góry i przewieźć go na przeciwną stronę portu. Tam postaw na ciężarówce. Proces powtórz z drugim kontenerem. Na koniec wyjdź z kabiny i przejdź na koniec pomostu, aby zrobić zdjęcie z wykorzystaniem telefonu.

Przywołaj telefon przyciskiem „góra” na krzyżaku. Z menu wybierz aparat i zrób zdjęcia dziobu statku, strażnika stojącego na statku i rufy statku. Zdjęcia możesz następnie wysłać Ronowi. Na koniec zejdź na dół i wejdź do ciężarówki.  Kieruj się na punkt wskazywany na mapie. Odwiedzisz w ten sposób magazyn. Jak dojedziesz, włączy się scenka przerywnikowa. Trevor coś podwędzi, a następnie będziesz musiał opuścić teren zamknięty doków. Poszukaj więc jakiegoś samochodu i wracaj do mieszkania Floyda. W międzyczasie przedzwoni do Ciebie Ron.

Na miejscu będziesz musiał podjąć decyzję co do sposobu przeprowadzenia napadu: poprzez frachtowiec albo pozyskując to, co jest na morzu. Na koniec włączy się oczywiście scenka przerywnikowa, a misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2603 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?