Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Murder Mystery - mapa - wiki Grand Theft Auto V


Murder Mystery to specjalna misja, dostępna tylko i wyłącznie dla Michaela oraz dla osób, które powracają do gry, po tym, jak wcześniej grały w wersję przeznaczoną dla konsol poprzedniej generacji. Zadanie składa się z kilku etapów, a rozpocząć można je po wykonaniu misji Konfiskata. Najpierw musisz poszukać czterech wiadomości, w różnych miejscach świata, a następnie przeprowadzić dochodzenie, które odblokuje specjalny filtr ekranu, upodabniający go do filmów Noir.Mapa w wyższej rozdzielczości dostępna jest tutaj.

Napisy:
 
Najpierw znaleźć musisz cztery teksty, spisane w różnych miejscach San Andreas.
 
Pierwszy napis znajduje się w zachodniej części Vinewood, a konkretniej na hotelu Gentry Manor. Aby się dostać na teren hotelu, trzeba poszukać wąskiego przejścia w jednym z murów. Jak dostaniesz się w okolice budynku, przeszukaj ściany, na jednej z nich napisane będzie „Old Fred acts nice, but it ain't so!”.
 
Drugi napis znajduje się w Downtown Vinewood, a konkretniej przy wejściu do kina Oriental Theater. Poszukaj dokładnie na murze za jedną z palm przy wejściu do kina. Napis głosi „Ain't no mystery. They drowned her because of what she knew!”.
 
Trzeci napis widnieje na budynku ratusza, na osiedlu Alta. Wystarczy zwrócić uwagę na widną lampę. Przejdź po prostu dookoła budynku, a na pewno ją zauważysz. Napis głosi „Fred makes cartoons for kids, funny thing considering what he hid”.
 
Czwarty, ostatni napis znajdziesz na terenie obserwatorium Galileo w Vinewood Hills. Na miejscu musisz dostać się na tyły budynku. Napis znajduje się pomiędzy dwoma kratkami wentylacyjnymi, a w jego treści czytamy „David Richards knows”.
 
Ciało:
 
Teraz kiedy masz już wszystkie fragmenty napisu znaleźć musisz ciało kobiety. Aby to zrobić kieruj się do punktu zaznaczonego na mapie, a tam wykorzystaj sprzęt do nurkowania lub batyskaf. Wystarczy , że się do niego zbliżysz, a misja zostanie zaliczona.
 
List:
 
Kolejny fragment zadania polega na odnalezieniu Listu. Aby w ogóle zacząć realizację tego kroku należy wcześniej wypełnić zadanie fabularne Krach. Udaj się na miejsce zaznaczone na mapie. Jest nim biuro Solomona, reżysera filmowego, którego Michael jest wielkim fanem. Idź tam wieczorem, po godzinie 21:00, inaczej będzie zamknięte. W gabinecie odnajdziesz list, z którego dowiesz się o ostatniej lokalizacji, do której musisz się udać.
 
Kopalnia:
 
Wejście do kopalni zaznaczone jest oczywiście na załączonym obrazku. Znajduje się ono u podnóża góry w Great Chaparral. Wejście należy sobie utorować, niszcząc blokujące je przedmioty, a następnie wypada wejść do środka. Zwiedzając lokację wreszcie natkniesz się na trupa. Jeżeli do niego podejdziesz, uzyskasz dwa nowe filtry obrazu, tworzące efekt Noir.
 
Aby skorzystać z nowego nabytku włącz telefon w grze, a następnie poszukaj w kontaktach osoby o imieniu Isaac. Zadzwoń do niego, aby aktywować filtr. Jeżeli zadzwonisz drugi raz, włączysz drugi filtr. Trzecie połączenie przywróci natomiast wszystko do normalnego stanu. Filtry od tej pory są też dostępne w menu pozwalającym dodawać efekty specjalne do robionych zdjęć.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3377 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?