Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Koniec wojennej ścieżki - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 11 minut;
- Strzały w głowę - zabij 20 wrogów strzałami w głowę;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80%.

Aby rozpocząć tę misję ukończ najpierw zlecenie Ocenianie fuchy, a potem przełącz się na Michaela i zmierzaj w kierunku litery „M” na mapie.Po chwili pojawi się Trevor, a dwójka zacznie rozmawiać. Konwersacja nie skończy się zbyt dobrze, a Trevor wybiegnie z domu Michaela i podwędzi jego samochód. Znajdź jak najszybciej inny i udaj się na lotnisko. Tam skieruj się do wejścia terminala na drugim piętrze. Stamtąd wybierzesz się w podróż samolotem.


 
Gdy wylądujesz musisz się udać na cmentarz w Ludendorffie. Na miejscu wysiądź z samochodu i poszukaj swojego grobu, będzie on na tyłach kościoła. Na miejscu oczywiście spotkasz Trevora. Po chwili pojawią się też Chińczycy, z którymi wcześniej zadarł Trevor. Uporaj się z nimi i brnij w kierunku samochodu. Wreszcie do niego dobiegniesz, ale nie będzie chciał zastartować i zostaniesz złapany przez Chińczyków.Wtedy akcja przełączy się na Trevora. Będzie on leciał samolotem, a Twoim celem jest lotnisko Sandy Shores. Podróż przerwie mu Cheng Senior, dzwoniąc. Nic to jednak nie zmieni, Trevor nadal ma zmierzać na lotnisko. Jak wylądujesz misja dobiegnie końca, a ty wyjdź z samolotu. Po chwili powinna zadzwonić też Patrycja.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1537 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?