Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Caida Libre - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Do dechy - osiągnij najwyższą prędkość na Sanchezie;
- Przyklejony do fotela - nie spadnij z Sancheza podczas pościgu;
- Raz, dwa, trzy - zestrzel samolot tylko trzema strzałami;
- Czas - ukończ w czasie 9 minut i 45 sekund.

Aby rozpocząć te zlecenie wykonaj najpierw misję „Ja kontra prawo…” po czym przełącz się na Michaela. Dostanie on telefon od Martina Madrazo, któremu wcześniej zniszczyliśmy dom. Po telefonie na mapie pojawi się znacznik „Mz” – udaj się tam.Na miejscu odpali się oczywiście scenka przerywnikowa, w której zjawi się też Trevor. Po animacji wyjdziecie oboje z domu. Kontrolując dalej Michaela, wsiądź do jakiegoś samochodu i jedź we wskazane miejsce. Tam, wejdź do furgonetki, a włączy się jakiś system celowania. Twoim zadaniem jest ostrzelanie odrzutowca. Pociski odpalaj w kierunku czerwonego znacznika, aby wziąć poprawkę na odległość. Strzelać musisz dość szybko, aby samolot nie zbliżył się do lotniska. Łącznie w silnik muszą trafić trzy pociski.Po uszkodzeniu samolotu, przejmujesz kontrolę nad Trevorem. Pędzi on na motocyklu w stronę spadającej maszyny. Jeśli zgubisz ją na chwilę z ekranu, kieruj się na dym – całkiem sporo go bowiem emituje. W pewnym momencie będziesz musiał też przeskoczyć ponad pociągiem, będzie jednak odpowiednia górka, umożliwiająca ten manewr. Wreszcie samolot się rozbije. Podjedź do niego na motocyklu. Najpierw wyeliminuj Javiera, a następnie przeszukaj kabinę, aby znaleźć walizkę.

Po kolejnej scence gra przełączy się na Michaela, który, kierując furgonetką musi opuścić miejsce, w którym strzelał z broni. Kiedy nieco się oddalisz, otrzymasz polecenie zniszczenia furgonetki. Zrób to w taki sposób, jaki uznasz za stosowny. Możesz zjechać z górki, albo skorzystać z kanistra z paliwem. Polać furgonetkę, a następnie strzelić i podpalić całość.Po wszystkim, udaj się do Martina Madrazo. W trakcie jazdy zadzwoni Trevor, informując Cię o zmienionych planach. Udaj się więc do cementowni. Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca i przez pewien czas nie będziesz w stanie przełączyć się na Michaela, ani Trevora. Wcielisz się więc w Franklina.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2369 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?