Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Długaśna odsiadka - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Celność - ukończ misję z celnością na poziomie przynajmniej 60%;
- Strzały w głowę - zabij 10 wrogów strzałami w głowę;
- Nieoznaczony - ukończ z minimalną utratą zdrowia i pancerza;
- Czas - ukończ w czasie 10 minut i 30 sekund.

Po wykonaniu misji Robótka u jubilera zaczniesz grając Franklinem, będziesz w klubie ze striptizem. Po tym jak Franklin skończy rozmowę przez telefon przejmiesz nad nim kontrolę. Wyjdź na zewnątrz klubu i udaj się do domu – literka F na mapie. Upewnij się najpierw jednak, że masz przynajmniej 1200 dolarów.Jak podejdziesz do drzwi włączy się scenka przerywnikowa i pojawi się dwójka kumpli Franklina, Lamar oraz „Długaśny”. Po krótkiej rozmowie, wymianie czułości i innych takich, musisz się udać do wskazanego na mapie Ammu-Nation. Podjedź na miejsce, a włączy się scenka przerywnikowa. Następnie zbliż się do lady i kup strzelbę, dołączając do niej latarkę. Wyjdź teraz na zewnątrz, wejdź do samochodu i jedź w kolejne miejsce docelowe.Po dotarciu do celu wyjdź z samochodu i wejdź do budynku, a następnie po schodach do góry. Włączy się wreszcie scenka przerywnikowa, w trakcie której okazuje się, że sprawy nie idą tak, jak powinny. Na końcu animacji Franklin sięga po broń i rozpoczyna się strzelanina. Masz przy sobie shotgun, powinieneś mieć też pistolet. Ten drugi jest zdecydowanie lepszy, jeśli chcesz ukończyć misję ze złotem, musisz bowiem strzelać oponentom w głowę.


 
Gdy dotrzesz do miejsca, w którym Lamar zostanie odrzucony do tyłu po tym, jak wylecą ze ściany drzwi, strzelaj szybko w stronę dwójki bandziorów. Jeśli nie zdążysz Lamar zginie, a misja zostanie brutalnie przerwana. Następnie idź dalej, ciągle walcząc z przeciwnikami. Wreszcie wyjdziesz na zewnątrz, będzie tu latał helikopter. Wbiegnij na niewielki pomost pod nim, strzel w kolesia z bronią oraz reflektor. Następnie zejdź na dół. I pędź na drabinę po drugiej stronie. Tam pozbądź się reflektora drugiego helikoptera i idź po dachach do przodu. Wreszcie przeskoczysz przez murek, a wtedy szukaj jakiegoś samochodu, bo zaraz zjadą się gliniarze. Pamiętaj, że jedziesz Franklinem, możesz więc spowalniać czas. Wreszcie zgubisz gliniarzy, a na mapie pojawi się kolejny punkt kontrolny, dom Franklina. Udaj się tam, aby ukończyć misję. Warto w tym momencie zapisać stan rozgrywki, wejdź więc do domu i zdrzemnij się.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2562 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?