Grand Theft Auto V

ObserwujMam (493)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Zabójstwo w hotelu - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Chłopak ze snajperką - zabij cel karabinem snajperskim.
 
Po wykonaniu zadania Chwała lub chała możesz przełączyć się na Franklina. Po chwili powinieneś dostać wiadomość od Lestera, który prosi Cię o spotkanie. Skombinuj więc jakiś samochód i udaj się w kierunku literki „L” na mapie.Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa, podczas której będziesz rozmawiał z Lesterem. Poznasz szczegóły roboty, której głównym bohaterem jest snajperka. Po zakończonej rozmowie, wskocz do samochodu, tudzież na jakiś inny wehikuł, którym tu dotarłeś i jedź do hotelu. Upewnij się jednak, że masz ze sobą snajperkę i naboje do niej. Po drodze jest Ammu-Nation, jakbyś przypadkiem potrzebował uzupełnić zapasy.


 
Na miejscu wjedziesz na parking piętrowy, a tam odpali się scenka przerywnikowa. Po niej musisz znaleźć jakieś dobre miejsce z widokiem na hotel. Wyjedź możliwie na drugie piętro parkingu, po jego lewej stronie, a stamtąd powinieneś mieć dobry widok na Twój cel. Pojawi się on w okolicy czarnego vana. Spiesz się jednak, bo masz tylko 90 sekund na znalezienie dobrego miejsca ostrzału. Wyciąg snajperkę i wyeliminuj kolesia w różowej koszuli. Staraj się żeby nie zauważyła Cię jego ochrona. Będziesz bowiem musiał uciekać wówczas przed nimi i przed gliniarzami. Jakkolwiek by nie było, misja dobiegnie wreszcie końca, a po chwili zadzwoni do Ciebie Lester, który da ci znać o nowej kryjówce.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1572 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?