Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Zakupy i inne - wiki Grand Theft Auto V


W miarę postępów w grze gromadził będziesz coraz więcej pieniędzy. Wreszcie na Twoim koncie znajdować się będą miliony, a być może też miliardy. Pamiętaj więc, że możesz wydawać ową kasę. Nie licząc tego, że możesz kupować cichy, broń czy nieruchomości, jesteś także w stanie pozyskiwać samochody, nie jesteś ograniczony wyłącznie do kradnięcia ich.

W Los Santos znaleźć można wiele sklepów. Niektóre są jednak dostępne tylko i wyłącznie w internecie. Z tego powodu, jeśli chcesz nabyć jakiś samochód, warto zerknąć na telefon tudzież komputer w domu jednej z postaci i tam, z pomocą przeglądarki internetowej, poszukać interesującej Cię maszyny. Wybór jest ogromny, a jedyne ograniczenie to tak naprawdę pieniądze.

Co ważne, każda z postaci ma własny inwentarz, ubiór i samochód. Pamiętaj więc, że zakup amunicji tylko dla jednej z nich, nie uzupełnia pocisków pozostałym. Musisz wyposażać każdego bohatera z osobna. Tylko w ten sposób będą oni zawsze przygotowani na najbardziej skomplikowane nawet sytuacje.

Jeśli chodzi o sklepy/usługi dostępne w grze, wymienić można m.in.:

- Ammu-Nation
- Sklep z ubraniami
- Salon fryzjerski
- Studio tatuażu
- Warsztat samochodowy
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1252 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?