Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Sprawdzanie jubilera - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie mniejszym niż 6 minut;
- Idealna jakość - uchwyć wszystkie 3 elementy ochrony na jednym zdjęciu.
Jeśli chcesz wykonać tę misję musisz najpierw zakończyć zlecenie Zaproszenie od Przyjaciela i zakupić jakiś garnitur (np. w Ponsonbys, albo w domu Michaela, nowy to wydatek około 4 - 5 tysięcy zielonych). Wybierz się więc do jakiegoś sklepu, a następnie jedź do Lestera (literka "L" na mapie). Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa.Po niej Lester wsiądzie do samochodu, a ty oczywiście zrób to samo i jedź w miejsce wskazane na mapie. Spróbujecie razem zrobić jakiś skok, aby Michael mógł spłacić jednego z gangsterów z Los Santos. Na miejscu, musisz wejść w alejkę pomiędzy budynkami – lokację wskazuje kropka na minimapie. W środku musisz włączyć okulary (w prawo na krzyżaku), a następnie zerkać w miejsca, które wskazuje Lester: klawiaturę alarmu (po lewej, obok drzwi), szyb wentylacyjny i jedną z kamer. Na koniec porozmawiaj z asystentką. Później wyjdź ze sklepu i wróć do samochodu po kolejne instrukcje.Przejedź dookoła dzielnicy, aby poszukać wejścia na dach. Rusz, a pojawi się punkt nawigacyjny na tyłach budynku. Przejdź przez otwarte drzwi i kieruj się do góry, najpierw po schodach, a później po drabinie. Na dachu znajdź jakiś wysoko położony punkt i zrób kilka zdjęć – jak zrobisz kilka kroków, pojawi się punkt nawigacyjny. Gdy do niego dotrzesz, włącz okulary (w prawo na krzyżaku) i zrób kilka fotek systemu wentylacyjnego. Na koniec wróć do samochodu, a potem do fabryki – znowu na mapie będzie punkt nawigacyjny. Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa. Na końcu musisz wybrać sposób wykonania misji oraz ekipę. Im lepsza, tym więcej pieniędzy będziesz musiał im zapłacić.

Sposoby są dwa, sprytny oraz na pałę. Sprytny jest nieco cichszy. Na pałę głośny, wymagający broni i strzelania. Wybór oczywiście zależy od Ciebie, a na koniec potwierdź wybory, dokończ scenkę i misję można uznać za ukończoną, przynajmniej tę przygotowującą nas do napadu na sklep.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2269 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?