Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Przeloty na żyletkę - mapa - wiki Grand Theft Auto V


Przeloty na żyletkę to jedno z dwóch wyzwań, w których główną rolę odgrywają samoloty. Aby zaliczyć takie wyzwanie musisz przelecieć pomiędzy określonymi budynkami, podczas gdy Twój samolot przechylony jest pod kątem prostym do ziemi. Najlepiej robić to z wykorzystaniem myśliwca.
 
Do zaliczenia GTA V na 100% konieczne jest wykonanie przynajmniej 8 takich przelotów. Potrzebne są jednak wszystkie, jeśli chcesz pozyskać każde osiągniecie czy trofeum w grze. Żeby wszystko szło w miarę zgrabnie warto najpierw udać się do szkoły lotniczej, albowiem przy niższych poziomach umiejętności pilotażu wyzwanie te może być wyjątkowo trudne.
 
Uwaga: Przed przystąpieniem do wyzwania, warto zachować grę, wykorzystując do tego celu opcję szybkiego zapisu w telefonie. Dzięki temu, jeśli przelot się nie powiedzie, nie będziesz tracił czasu na poszukiwanie samolotu itd. Jeśli uszkodziłeś samolot, ale go nie zniszczyłeś, przełączenie pomiędzy postaciami go zreperuje.


Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1055 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?