Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Trevor - Maude - wiki Grand Theft Auto V


Ralph Ostrowski:
 
Facet, którego szukasz znajduje się w kopalni (na wschód od Lotniska Trevora), na samym środku wyrobiska. Znajdziesz go bez problemu. Możesz go zastrzelić snajperką albo pojmać, za co dostaniesz wyższą nagrodę. Jeśli Ralph zacznie uciekać, przestrzel mu opony.
 
Larry Tupper:
 
Faceta znajdziesz na farmie. Będzie miał on obstawę, ale powinieneś sobie poradzić. Ponownie możesz go ustrzelić ze snajperki albo udać się za nim w pościg. Postępowanie, niezależnie od tego, co wybierzesz jest takie samo, jak powyżej.
 
Glenn Scoville:
 
Znajduje się on na najwyższym szczycie w północnej części mapy, na który dasz radę wjechać kolejką, tudzież dolecieć helikopterem. Weź ze sobą spadochron jeśli chcesz pojmać Glenna, zacznie on bowiem uciekać drogą powietrzną. Do współpracy przekonasz go jednorazowym uderzeniem pięścią.
 
Curtis Weaver:
 
Na północnym krańcu mapy, na prawo od pustyni. Cel znajduje się na terenie obozu w okolicy licznych transparentów. Gdy się zbliżysz zacznie on strzelać. Ponownie możesz go ubić, albo spróbować przekonać do współpracy. Wtedy najpierw zajmij się jego kumplami.

Lokalizację każdej osoby przedstawiliśmy na poniższej mapie. Wyższa jej rozdzielczość dostępna jest w tym miejscu.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1364 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?